Newsletter

An ordinary weekend

Bedenden daha çok yorgun olan zihnimi yine pek dinlendiremeden bir haftasonu daha sona erdi. Aslında haksızlık yapmamam gerek. Okudum, gezdim yedim içtim. İşte özetle burada; Elifabeth Haftasonu :)

One more weekend has been over before I rested my mind which is totally more tired than my body. But I shouldn’t do injustice as I did read, go out, eat… So as a brief of Elifabeth Weekend :)

Fazla magazinsel bir gün olmuş gibi gözükebilir ama nihayetinde hepsini okumuş değilim elbette, o kadar vaktim yoktu :) / Well I didn't read all of them for sure, there was not enough time :)

Hem baharın gelişi şerefine hem de arkadaş doğumgünü kutlaması şerefine Que Tal’e uğradık. Yeri gelmişken söyleyeyim; İstanbul’un en güzel sangriasını burada içersiniz!

Been to Que Tal for a friend’s birthday party and also for welcoming spring. And let me say that you can drink İstanbul’s best Sangria here!

For the love of Sangria

Eh, doğumgünü şampanyası içmeden olmaz ki :) / Birthday champagne

Ne Giydim? / What did I wear?

Deri Şort- Leather short: Kendi Tasarımım- My Design / Saten Blüz-Satin Blouse: Koton / Denim Gömlek/ Denim Shirt: Stradivarius  / Dolgutopuk Bot-Wedge Boot: H&M

Taksim-Tünel'in güzelliğine içiyorum :) /And I'm drinking my champagne to the beauty of Taksim-Tunel :)

İyilik+Problem+Aşk... Arada kaldım, aksesuarlardan bile belli olmuyor mu? / Kindness+Problem+Love...Caught in the middle, so the accesories shows it :)

I'm like a bird nanananana :) Necklace: Forever New 

 

 

 

LEAVE A COMMENT