Newsletter

Ankara Günlükleri Vol.2

Yo hayır ilk yazımı noktaladığım üzere Jager ile aramız pek iyi gitmedi. Hiç yüzüne bile bakmadım. Leffe ile güzel bir ikili olduğumuz söylentileri ortalıkta döne dursun, Ankara gezimizin ikinci günü ile devam edelim.

Bugün öyle sıradan günlerden biri değildi. Yani en azından hergün bir dövme yaptırmıyorum, hatta üç tane asla :)  En son bir dövme sahibi olalı aradan yaklaşık 7 yıl geçmiş. ( buraya kocaman bir kahretsin yazmak istiyorum nasıl geçmiş bu zaman sormadan, dinlemeden!) Hazır buralara gelmişken güvenilir ellere bırakıverdim bileğimi, elimi; uzun zamandırn (aslında bir tanesi sadece yaklaşık 10 gündür) aklımda olan yazıları yazdırıverdim. Yiğit Burak bu işte ustalaşmak adına çok sıkı çalışıyor. Spider 13 Tattoo Kocatepe Cami karşısı Bankacı Sokak No: 4/16′da. 0539 528 84 88 ile ulaşıp randevulaşabilir, ziyaret edip işlerine şöyle bir gözatabilrisiniz. Başta kendisi, sonra herkes pek hoşsohbet olduğundan sizi hemen kandırabilirler, vücudunuzun en istediğiniz yerinde uzun zamandır düşünüp ama bir türlü cesaret edemediğiniz dövme ile mekandan çıkabilirsiniz. Bizim yılların arkadaşlığı olduğundan 3 tane ile çıkıverdim işte :)

ready, steady, go!

Ruhum asi, buna artık diyecek bir lafım kalmadı. Ama yine de, yine de halen iyiyim :) ….evet birazcık yorgunum, ee yıllar geçmiş , normal değil mi?  - Bu arada buradan da belirtip farkındalığınızı arttırmak isterim: ) 94doğumlu kardeşlerimizin bu sene üniversite sınavına girdiğinin farkındayız değil mi? :)

Old School rocks! :)

Sanki bir old school ruhu içimde… Aynı tarzı taşıyan baskılı kazağımı ve deri cektimi de giymişim. Saatli kemerim de sahip olduğum en ünlü şey olsa gerek.  Hepsinin Paris’i gösterdiğini biliyor muydunuz?

İki işlem arası biraz çekim

Deri Ceket-Leather Jacket: Xside / Kazak-Sweater: Mango/ Şort/Short& Boots: H&M / Kemer-Belt: Vintage 

LEAVE A COMMENT

  • prince_of_percia says:

    yigit burak’ı cok duyuyorum. işinde cok iyi oldugu soyleniyor. burada senden de duymak cok iyi oldu. dovmelerinde neler yazıyor bizimle de paylasır mısın lütfen. ;)