Newsletter

Ankara Günlükleri Vol.3 – Dönüş Vakti

Tunalı, Ayrancı ve Aşti üçlüsünün dışına çıkmadığım 3 günün son günü itiraf etmeliyim ki birazdan sıkıntı halleri çökmeye başlamıştı. Öyle ki bir koşu D&R’a koşup biraz kitap alışverişi bile yaptım. Ve günümün özeti aşağıda ki fotoğraf artı olarak birkaç ‘can’ arkadaş :)

kitap, mizah, müzik, sohbet, biraz da sosyal medya…

Çantayı bu şekilde hiç taşımam tamamen anlık bir olaydır lütfen dikkate alınız :)

Boynumdaki kuşlar özgürlüğümü, baş parmağımdaki melek kanadı yüzüğüm ise iyi kalbimi simgeler :)

asi ruhum gene iş başında

Ankara’da yıllarca devam ettirdiğim okulumu birgün derste ‘ Benim burada ne işim var?!’ diyerek bitirip, bir daha ilişki kesene kadar hiç o bölüme dönmeyen biri olarak Ankara’nın ben de bıraktığı etkinin bir kendine güven, efendime söyleyeyim bir asilik olduğuna, daha doğrusu tüm bunları ortaya çıkardığını, bunu da her bir yanıma yansıttığına artık ikna oldum. ( bu kabullenişim ailem arasında 3 gün 3 gece kutlanır sanırım! :) )

H&M gömleğimin aşırı asimetrik kesimi sırdan bir parça olacakken ona müthiş bir hava veren süper bir ayrıntı.

V for victory :)

ps: Aytuğ Akdoğan’ı Okan Bayülgen’in programlarından birinde izledikten sonra merak bir hayli artmıştı. Boşuna merak etmemişim lakin kitaba ve diline bayıldım. Şiddetle tavsiyedir! 

ps2: ASPAVA seni çok özleyeceğim… (hııkhıkhık)

Şifon Gömlek-Chiffon Shirt:H&M /Skinny Jean:Mango /Kolye-Bracelet: Koton Yüzük-Ring: Hatırlayamıyorum -Can’t remember :(

LEAVE A COMMENT