Newsletter

Are you ready boots?

*

(Bu yazının şarkısı; She & Him- Brand New Shoes // Bu yazıyı yazarken bir anda listemden çalmaya başladı. Artık eminim ki bilgisayarımında bir kişiliği var ^.^)

Geçtiğimiz hafta İstanbul’da olanlar, sanırım hep beraber ufak çapta bir kendini kaybetmenin eşiğinden döndük. Beş gün arka arkaya karlı ve buzlu havadan sonra açan güneş ile güneşi yesek mi içsek mi, vapurla karşıyakaya gel-git mi yapsak, kendimizi parklara mı atsak bilemedik. Bir pazar günü tembelliği yapamayacağımı, bu havaya karşı koyamayacağımı anladığım an ile kendimi güneş ile sokaklarda oynaşırken bulmam arasında sadec 20 dk vardı! Ve tabiiiiiiii yeni göz bebeklerim, hafifliğin bot kelimesi ile birleşip sözlükte kendine yepyeni bir yer edinen Air Max Sneakerbotlarımı artık sokaklarla tanıştırma vakti gelmişti. Yeni hafta ile başlayan yeni yeni işler ve projelerle birazda yorgundum aslında ama bu harika sneakerlar Alice Harikalar Diyarında’ki keke özenmiş olsa gerek “giy beni!” diyordu. (?) Söz dinlerim .) Şaka bir yana spor ayakkabı ince geliyor, botlar ağır geliyor ise ikisinin buluştuğu bu sneakerları şiddetle tavsiye ediyorum. Nerede dersen Lastik Pabuç‘a bir uğra derim. Hatta Taksim/Tünel’deki mağazalarına yolun düşerse seni süper bir ilgiyle karşılayacak olanlara Elifabeth’den bir selam söyle. .)

Pazar günü rahatlığı gibisi var  mı yahu… Saçlarımı doğallaşma sürecine bıraktığımdan beri giy-çıklarımın süresinde bir hayli kısalma oldu. Bu saçlar sanırım hiç uzamayacak eğer dikkat edersen yine kestirdiğimi fark edeceksin. Bu defa şöyle bir nostalji oldu; yıl 1994, kişi: Bendeniz. : ) Hatırlıyorumda aynen saçlarım böyleydi ve  23 Nisan’da onun kılığında bu şarkısını söylemiştim. Ahh neyse susuyorum!  .)
öptüm.

(ps: kaşlarım değil gözlüğüm yamuk haha)

( Song of this post; She & Him- Brand New Shoes )

After snowy days on Sunday sun came up with it’s full energy and I missed a beat, didn’t know what to do at all! Can’t think about myself in a cold country where snow never shows off the whole winter. Thanks God again, so we have sunny days after 5 days of snow and wind!  And between my decision to go out and found myself on the street there was only 20 mins! Since I left my hair on it’s natural way I’ve been gaining so much time. İt looks more healthy and fresh. Sometimes you don’t need to make up. I’ll go back to blonde but still need time .)  Got a cut again by the way. It’s 90′s at the back, 20′s on the front : ) (hahaha)

I got new pair of Air Max Sneakerboots. These ones are my favs nowadays. So light, waterproof and so cool! So if your sneaker are not enough for you on winter and boots are to heavy and if you’r a really really sneaker person like me so get one!

X

1 7 4a 2 6 5 810 3

 

Denim Coat & Highwaisted Jean: Topshop  //  Tee: My design for LTB  //  Sneakers: Nike (Lastik Pabuç)  //  Scarf: Vintage from London

LEAVE A COMMENT