Newsletter

-Back (again)-

**

(Bu postun şarkıs; The Stilss-Lola Stars and Stripes)

En son ne zaman bir post girmişim şimdi dönüp bakmak bile istemedim çünkü biliyorum ki haziran ayının ilk postunu yazıyorum. Sanırım taşınmak sandığım kadar da kolay bir şey değilmiş. :) Yeni eve bir türlü yerleşemediğimden kendimi de toparlayıp daha evvelden yapılan çekimleri bile paylaşamadım. Üşengeçlik değil ama, ya da belki de evet öyle, tamam : ) Fakat buna sebep olan şey biraz hevesimin de kaçması. Nedense bazen yapmaya değer bulduğun şeylerden hayatın karmaşasında ve yaptığın şeyin aşırı popülerleşmesi durumana bağlı olarak uzaklaşabiliyorsun; nedense insanlık olarak tutunmamız gereken durumlarda -genelde- salıveriyoruz. Hadi gel biz buna bir yaz rehaveti adını verelim, ben bir daha bu kadar uzun ara vermeyeceğime söz vereyim. Sen de bana dilediğin gibi ulaşmaya devam et, stil konusunda her zaman olduğu gibi yine tüm sorularına cevap verebilirim.

Bu çekim ise aslında çok ayaküstü ve de oldukça hızlı yapıldı. Telefon ile konuşurken bir yandan da poz verebiliyormuşsam demek ki : ) Bildiğin gibi desenleri karıştırmayı seviyorum. Ama çizgiliyi sade kullanmak isrerim dersen onun içinde böyle bir styling fikrim var senin için. Önemli olan karışık ve üzerine çok düşünülmüş gibi görünmesi değil, hatta tam tersi hiç düşünmemiş gibi olman. yüksek bir jean ile vücusunu saran bir tişört giyersen eğer sana tavsiyem üzerine bir ceket yahut yemek alman ve bir kemer takman -ki bak ben takmadım, çünkü çok acele ettim ve de bulamadım :)-  Ve derin bir dip not olarak; siyah-beyaz çizgide hiçbirşey yapma ama kırmızı ruju sakın unutma .)

öptüm.

(Song of this post;  The Stilss-Lola Stars and Stripes)

I know I know I know I’ve been away for a while. I mean I don’t want to go and check the last’s post date. As this is the very first post of June (and june is my fav month..) I’ve moved to a very new house and I haven’t totally settled yet. This is a reason but the reason for making this as a reason is me being a bit lazy to blogging. And the the real reason for being lazy to blogging is I’ve lost my interest about it. Yes I CONFESS! :) Sometimes you get away with the things that you really like to do because of the life rush and sometimes this that you’r so loving to do has become so popular and this makes you drift away a bit. And as all human being sometimes me doing the same; walking away from something instead of when I should hold tight. But let me give you a promise that I’m not gonna be away that longer again and you can still go on asking me questions about styling and I’ll keep on answering. .) 

We did this shooting in a very very short time -I was talking on the phone for god sake!:)- I love mixing patterns as you might know but if you are keen on using breton stripes alone I have styling idea like that. If you wear a body-con tee it’s better if you put a jacket on top of it and would be so so nice if you use a thin belt -look I haven’t use here because I couldn’t find as I am usually in a rush on mornings:)-. A deep ps; put your red lipstick on and nothing more with black&white stripes. .) 

3a
1 5

 

Top:Primark  //  Jean: Bik Bok  // Leather Jacket: Zara

LEAVE A COMMENT