Newsletter

Bazı güzel hikayeler mutlu sonla biter // Some lovely stories have a happy ending

Modern bir peri masalının prensesi ve beyaz atlı prensi varmış ve onlar çocukluktan beri sevdalılarmış birbirlerine. Yıllarca iyi kötü hergünü beraber geçirip, birlikte büyümüşler … Ve en sonunda 11 Şubat Cumartesi gecesi onları seven bizler önünde resmi olarak ömür boyu beraber olmaya ‘EVET!’ demişler. Bizlere de hatta sanırım en çokta bana ayaklar ve eller şişene kadar oynamak ve alkış tutmak düşmük…. Ah bir de ağlamak …Ama mutluluktan elbet. :)

There was a modern time fairy and prince with white horse and they were in love since their childhood. They had good and bad days together all these years, growed up together… An at last on 11th of February Saturday night they said  ‘YES!’ to be together all lifelong in front of all of us. What left to us was dancing all nite especially for me. :) … And crying… Well because of the happiness for sure. :)

Beraber büyüdüler derken şaka yapmıyordum :)

 

Ve elbette ‘ Ne Giydim?’ :)

And What did I wear?

Elbise-Dress: Zuhair Murad for MANGO // Çanta-Bag: ZARA // Aksesuarlar/ Accesories: Forever New // Ayakkabı-Shoes: Divarese

 

 

Biraz uçmak fena olmaz diye düşündüm... :)

 

O gece hem Marilyn Monroe hem de Hadise'ye benzetilmiş olmak ben de nasıl bir etki bıraktı açıklayamıyorum bile. Kafam çok karıştı :)

 

Böyle gecelerde en önemli detayın aksesuar olduğu konusunda hemfikir miyiz? Tamamlayıcılar bir elbiseden daha önemlidir kanımca.

 

Darısı başın(M)ıza! :)

LEAVE A COMMENT