Newsletter

Black Dress

Siyah elbise her zamanın gerekliliği olduğu gibi elbette tatilde de bavulda olmazsa olmazlardandır. Tabir-i caizse bir yaprağın bile kıpırdamadığı Kaş gecesi için dar değilde üst kısmının bile oturmadığı ne kadar bol o kadar iyi kalıplı elbiselerden birini seçrseniz siz de benim gibi tüm gece döne döne dansetmelere doyamazsınız belki de : ) büyük kolye değil de büyük küpeler ile tamamlamak bence yaz için çok daha uygun. Zaten büyük (statement) aksesuarla aram çok iyi, bol bol kullanmanızı da tavsiye ediyorum.

Ben ki o İzmir’in deli rüzgarına alışkın insan o ceketi “n’olur n’olmaz2 diye yine ayırmadım, hoş bir ara içim ürpermedi değil (üşüyecek bir alan illa ki bulurum! : p ) Muhteşem bomber ceketimin güzelliğine kapılıp da yanıma almış olabilirim bilemiyorum  : )

Black dress is a must  even in holiday as well. But not  the tight one but the loose one : ) As you can move more easily while you’re dancing away : ) I suggest you to combine it with not necklace but the statement earings. As I’m a huge fan I did it! Well it was not that chilly but I took my uber super bomber jacket anyway – for just in case-. : ) 

En yeni arkadaşlarım! : ) Canlar!

My brand new friends! : ) 

Dress: Mango / Sneakers: Adidas / Bag: Zara / Bomber Jacket: Twist / Earings: Koton / Rings: H&M

Fotoğraflar için Deniz’e çok teşekkürler : ) 

LEAVE A COMMENT