Newsletter

Black&White Lines

Biliyorum biliyorum siyah beyaz çizgili kıyafetlerden özellikle de pantolonlardan en az benim kadar  de siz de sıkıldınız. İşte bunlar hep Marc Jacobs’ı takip etmeler! : ) Hatta öyle ki geçtiğimiz yaz öyle hızlı patlamıştı ki bu siyah&beyaz çizgi modası ben kanalize olamamıştım bile. Sonra Topshop’da “ay belki giyerim bak ben bi’ yolunu bulurum” deyip almıştım bu jeani. İkinci kez buradayım. Birincisi Soundgarden Parkorman Festivali’ndeydi (tık tık). Ayrıca bugün şanslı olduğumu hissettiğim günlerden birindeyim çünkü halen -çok beğenirsme eğer- çocuk reyonundan giyinebiliyorum! Bu tişört 7-8 yaş arası desem size! : ) Al işte, bu da ayrı bir özgürlük! : ) Çocuk koleksiyonuna ait bir tişörtü blazer ceket ve oxford ayakkabılar ile kombinleyerek ofiste giyilebilir hale getirebilirsiniz. Adeta bir eğlence canım! : )

2013 MTV VMA’daki Robin Thicke’den de halliceyim yani. Blurred Lines değil de B&W Lines . )  Ama en azından hayatımda Miley Cyrus kaybı yok. Teşekküler Tanrım! : p

I know, I know even I’m so bored of black&white striped trousers. It’s all about getting inspired from Marc Jacobs, dear! : ) I bought this jean from Topshop just ı was like ” I can wear/ combine it anyway”. So, this is second time you see me with this, first outfit was in Soundgarden Festival (click click for the post ). 

Also I feel luck today again as I still fit in kids tee! What about if I tell you that this tee is for 7-8 years old kids! : ) See I’m clost to 30′s but still fit in kids teeİ this is kind freedom. : )  If you combine it with blazer and oxford you can make it a offise outfit. And it’s fun! : )

I’m look a like Robin Thicke in 2013 MTV VMA , not Blurred Lines but B&W lines . ) And I dont have any trouble in my life as Miley Cyrus. Thanks God! : ) 

Robin Thicke or me?! hahaha

Jean: Topshop  / Tee: ? / Jacket: Mango / Bag: Zara / Oxfords: Elle  

LEAVE A COMMENT