Newsletter

(Bu başlığı girmek zorundayım ) Yeni yılda ilk ofis kıyafeti yazısı /(Have to enter that title) New year’s first office outfit post

Şimdi, beni tanıyan bilir ki benim Salı günü sendromum vardır(vardı aslında). Belki de teee ilkokuldan beri ( hayır pisikopat değilim!) Salı günleri bana bir geçmez, sanki üzerime bir fil otururda o son zil çalana kadar şimdi de mesai bitimine kadar geçmez-di-. Artık yok. Bilmiyorum birden yok oldu. POFF! Yıllardır okuduğum kitapların, pozitif enerjimin ve şükür ederek geçirmediğim hergünün bundan payı var tabii.

Ama yine de Salı günü ne giydiğime, biraz da eski alışkanlık olsa gerek, biraz daha dikkat ederim. Kendini iyi hissedecek şeyler giymen zor veya sıkıcı olan günlerin daha kolay geçmesinde %60 kolaylık sağlar. Bu kıyağımı da unutmayın :)

Anyone who knows me, know that I’ve  Tuesday sendrome. (I had actually). Maybe since primary school (No, I’m not a pyshco!) Time was hanging heavy on my hands till the school or work was done. But it’s not like that anymore! Yes, I’m over it! :)All of a sudden ıt’s gonne like PUFF!  But I’m sure that all of the books that I read, my pozitive energy and not wasting a day without thankfulness have a share in that case.

But still I still care about what I wear on tuesday- it’s still and habit I guess-. Wearing something which makes you feel nice  help you go through that kind of boring or difficult days easily.- It’s a little tip for you, no need to thank :)

Jersey Dress – Penye Elbise: ZARA / Cardi-Hırka: Promod /Snood &Necklace-Boyunluk&Kolye: H&M  / Magnet: Bugga Design

 

boyunluk ve saat kolyem çok 'can' bir arkadaştan hediye :) ( snood and clock neclace şs a present from a 'lovely' friend :)

Ve işte madalyonun her iki yüzü :) / And the both side of the coin :)

 


LEAVE A COMMENT