Newsletter

Bunk Off

“Romantik” olarak adlandırılan bir insan olmama rağmen “sevgililer günü” tarzındaki “toplu katliam” olaylarına pek de sıcak bakmıyorum. Bilmiyorum, bu belki de gerçek bir romantik oluşumdan kaylanıyor olabilir : ) Yani ben herşeyin “özel” olması gerektiğine inanıyor, özel günler dışında “özel” davranmanın önemini bilerek yaşamaya çalışıyorum. Sıradan bir güde birisini mutlu etmek daha güzel değil midir ama? : )  Tabi ki bunların ofste ne giydiğim ile bir alakası yok ama günün farkılaştrılmış bir anlamı olunca hazır yeri gelmişken duygu ve düşüncelerimi paylaşayım dedim : )

Tüm ofis ve ofis dışında instagram fotoğrafımı gören arkadaşlarımdan “Ne o okulu m kırdın?” veya “Okulu kırıp sevgilinle mi buluşacaksın?” gibi türlü şakalaşmalara maruz kalsamda bu “preppy” kombinlerimi herzaman çok sevdim, severim.

 Şortum annemden aşırdığım parçalardan biri ve 1970′lerden kalma. Eskiler candır canandır . ))

Even though I’m named as “romantic” I do not like days as “Valentine’s Day”. Well I don’t but maybe this is why I’m a real romantic as I believe everything must be unique. : ) And I try to make people feel “special” in ordinary days; isn’t it much better? Of course those thoughts have nothing to do with my office style, but I’d like to share about that “special” day by the way. : )

All of my colleagues and friends out of the office who saw my instagram pic commented as in a humorousness way like “Did you bunk off?” But even this, I always really like my preppy outfits.

This short is my mum’s and it’s been left  from 70′s; oldies but goldies . )) 

Jumper: Benetton  //  Short: Mum’s from 70′s  //  Beret: Knitted by Mum  //  Shoes: Elle  //  Jacket: My Design  //  Tights: LTB  //  Watch: Casio 

LEAVE A COMMENT