Newsletter

Cable Knit

6sli

(Bu yazının şarkısı; The Beatles-Here Comes The Sun)

Kazakları kenara atmadan son bir sevgi göstermenn tam da sırası. Havadaki güneşe aldanma (bir tek ben üşüyor olamam bence :) ). Giy, omzuna al, beline bağla, çantana as.. ne yaparsan yap ama bahar sona ermeden önce biraz daha değerlendir. Malum hava sağ gösterip sol vutuyor şu sıralar. Temkinli olmakta fayda var. Eğer saç örgüsü desende kazakları tercih edersen bence miss gibi olursun. Çünkü kanımca bahar aylarına en çok uyan örgü desenidir  kendisi. Neden dersen, her haliyle çok romatik bir havası olduğundandır derim.  Yüksek bel bir etek veya jean ve chelsea bot ile kombinleyebilrsin. Kendi bahar tarzını kendin yarat. .)

(Song of this post; The Beatles-Here Comes The Sun)

Last chance to pay some attention on jumpers! : ) It’s almost summer here ( well not almost but close). You can wear it or you can have it on your shoulder or tie to your belly or hang it up to your bag. whatever it is use jumpers before spring ends. And if it is cable knit I love it more. I guess it fits so much better than other knits with spring. As cables always have an romantic way of style. Combine it with high waisted skirt or jean and chelsea boots. Make your own spring look.  .) 

4a 10 7 3a 5 1a 8a 2a 9a Jumper/Kazak & Skirt/Etek: Topshop  //  Trenchcoat: Limon Company  //  Boots: Benetton  //  Bag: Forever New

LEAVE A COMMENT