Newsletter

Catch The Life

**

(Bu postun şarkısı; Nickel Eye-Another Sunny Afternoon)

Geçtiğimiz hafta çalıştığım markanın özel bir koleksiyon projesinin kutlama kahvaltısındaydım. Böyle anlar için ceket -sneaker ile kombinlesen bile- biçilmiş kaftandır. :)

Sonra iş çıkışı kendimi hemen Moda’ya atıverdim. “Mert, hadi sahilde güneşi batıralım oradan eve geçeriz!” aynen bu konuşma sonrası gün batımına 1 saat kala saildeydik.  Zaten havanın geç kararmaya başlaması demek “Offf canım hiç ve gitmek istemiyor! Hadi parka / sahile” demek. :) Tüm gün bunun için çalıştığım zamanlarım bile oldu okul ve çalışma hayatımda desem yalan olmaz. İşini sevsen bile bedenen ve ruhen ister istemez yoruluyorsun. İş çıkışı eve gitmek ise ayrı bir yorgunluk benim için. Biliyorum yorgunsun, eve gitmek hemen uyumak için ölüyorsun ya da tv karşısında zapping yaparak vakit öldürmek istiyorsun ama beni dinle; bedenin için biraz topraklanmanın, ruhun için ise biraz yeşile ya da maviye bakmanın, sakin kalmanın ve rüzgarı hissetmenin tadını çıkarmalısın bence. Bahar köşeden kendini bi gösterip kaçsada renkleri yavaş yavaş sarmayı başladı etrafımızı. Hadi biraz onun tadını çıkar. Arabanı park ettikten sonra biraz yürü, servisten ya da otobüsten daha erken in, yürürken biraz etrafuna bak, renkleri gör. Neler oluyor, bak dünya dönüyor. Sen hayat telaşındayken hayat devam ediyor. Tadını çıkar. Baharı kaçırma çek içine çek çek çek : )
Ceket ve cigarette fit/slim fit/palazzo fit pantolon ile düz beyaz bir sneaker kombinlemeyi çok severim. Bunu hem ofis hem haftasonu stili olarak rahatlıkla kullanabilirsin. .)

X

(Song of this post; Nickel Eye-Another Sunny Afternoon)

Last week I attended a new collection collabration celebration breakfast of the brand that I am working for. And a jacket -even you combine it with a pair of sneaker- is very suitable for that kind of organizations.  :)

 After work I found myself on the seaside (Moda). If it’s spring and sun started to goes down little bit lately hours so it means for me not going home directly but time for parks or seasides before! It’s good to have it’s taste before ending the day. You should try it. I know you are tired even exhausted, and dying to go to sleep or laying down by watching tv. But your body needs some relaxing. Touch te ground, calm down, see the green or blue colour of the nature, feel the breeze.  I know spring is hiding herself and showing off a bit but her colours are here already. Taste it! After parking your car walk, get off earlier from the bus or shuttle, look around while walking, see the colours, see see the beauty. There’s a life outside while you are working there like a robot. Life is going on. Don’t miss it. Catch it wherever you can. Feel the spring, breath it soooo deeply! :)

I love combining jacket with cigarette fit/slim fit/ palazzo fit trouser with a pair of white sneakar. You can have it both for office and weekend style . .) 

X

 

7a 10a 14a 2a 12a 11a 8a 4a

Jacket: ADL  // Tee: My Design  for LTB  //  Trouser: Saa&Bide  //  Sneakers: Adidas NEO  //  Sunnies: H&M

LEAVE A COMMENT