Newsletter

Cinnamon Knits

Bir önceki postda metre metre atkının işlevselliğinden bahsetmiştim ya, işte onun tarçın rengi’de annemin ellerinden çıktı geldi. Tabi aynı zamanda bu ve başka başka bereler de. Tasarım konusunda hiç sıkıntım yok da el işi yeteneği konusunda birazcık annesinin kızı olmak isterdim sanırım : )

Tarçın rengi her zaman beğendiğim ama çok fazla kulanmadığım bir renk olmuştur; belk de çok beyaz ve sarışın olduğum için. Nedense esmer tenli insanların daha güzel taşıdığını düşünmüşümdür. Ama bu sonbahar rengini -Şubat’da olsa sonbahardan hallice havalarda- ilk defa bu kadar özümsedim ve iyi hissettm kendimi. Siyah, asker yeşili, hardal sarısı gibi koyu tonlarda kullanmanız tavsiyemdir . )

In previous post I did mention about the great usefulness of the long knitted scarf, and now cinnamon coloured and was knitted by my mum and the beanie as well. How lucky I am! Wish I was talented as her, though, I am not as good as in kntting as I am in designing. 

I was not familiar to this colour, as I’m blonde and have a white skin I was not thinking that it looks good on me but look better on dark-skinned people. But for the first time I feel rally good in this -a real autumn- colour. You can use it black, mustard, khaki like dark shades colours – as an idea . )

Sheepskin Jacket&Skinny Trouser : My Design / Tee&Necklace: H&M / Knitted Scarf &Beret: Mum Kinitted / Bomber Jacket: Topshop

LEAVE A COMMENT