Newsletter

Clash-Disharmony of Harmony

Bir insanın o gün içerisinde olduğu durumu anlamak için baze şöyle bir bakmak yeterli olur. Mesela şimdi bana bakıp nasıl dağınık bir gün geçirdiğimi tahmin edebileceğiniz gibi : ) Hayır, o kadar da  kötü bir durumda değilim, sadece “rahat” günlerimin verdiği zamansızlığın biraz fazla tesirindeyim, o sebeple de güzel bir proje başlangıcı konuşmak üzere Karaköy’ün yolunu tutmadana önce evde biraz karıştım, o kadar : ) Ama pek tabi bu demek değildir ki iki uyumsuz deseni birbirine karıştırmak sadece “karışık” bir hali olduğunuu gösterir; bu bazen neşeden kaynaklanır tıpkı bir Roman gibi; kimi zamanda cesaretten ötürüdür; dikkat çekmeyi ve eleştirilmeyi umursamadığını sadece iyi hissetmeyi önemsediğini gösterir.

Uyumsuzluğun uyumu da diyebiliriz buna ve emin olun denerseniz çok seversiniz. Uyumsuzluğun güzelliğinden korkmayın! . )

Sometimes it’s almost enough to get someone’s state of that day just looking at her/him. As you can understand now by looking at me  that what a  messy day I had. : ) Well, no I’m not that bad, just so relaxed of so many “days offss” that’s all : ) Sure it doesn’t mean that clashing prints shows a person that she’s in mess or so complicated, Sometimes it’s because of joy as Gypsies; sometimes it means you she/he has a courage to be different and not care about the criticism as she/he as having  fun and happy with her/hisself. 

We can call it “disharmony of harmony”  and I bet if you just try you’ll like it. Don’t be scared of  beauty of disharmony! . ) 

Tee: Topshop / Jacket: H&M / Shirt: LTB / Bag: Mango

 

LEAVE A COMMENT