Newsletter

Cozy Cardi

Hırkamın üzerinde ki kurukafalar nasıl ama; siz hiç bu kadar “sevimli” kurukafa görmüş müydünüz? Hırka öyle sıcak öyle sıcak tutuyor ki, benim gibi yazın bile “ne olur ne olmaz, ya üşürsem!” diyerek çantasından hırkasını eksik etmeyenlerdenseniz, gözbebeğiniz olacak cinsten.  Sanırım an itibariyle küçücük bir hırka koleksiyonuna sahibim : )) Nereden aldığımı facebook sayfamda yazıyor, bitmişse bile orada birçok güzellik bulabilirsiniz . ))

Siz de böyle “spor” bir hırka ya da kazağı  eğer ki topuklu ayakkabı/bot ile giymeyi tercih edecekseniz, daha casual yani günlük/ rahat bir görünüm elde etmek için denim gömlek veya tişört ile kombinlemenizi tavsiye ediyorum. Müzik grupları tişörtleri benim favori parçalarım olduğu için onları herhangi birşeyle zaten kombinleyebiliyorum.

What you think about the skulls on my cardi;have you ever seen that much “cozy” skulls before? And it really keeps warm so it ‘s for you if you are like me that carry cardi even in summer for “just in case”. 

If you wanna combine that kind of “casual” cardi or jumper with high heels, I recommend you to wear it with denim shirt or any t-shirt. As music bands t-shirts are my favourite pieces, I can combine them with anything. 

Cardi: Topshop (I guess :)  ) / JEan: My Design / Denim shirt: Motor Jeans / Tee: Ramones Official / Boots: H&M 

LEAVE A COMMENT