Newsletter

Cumartesiler asla bitmemeli…. / Saturdays shouldn’t have an end…

Muhteşem cumartesilerden biri daha. Hava geçirilen haftanın aksine full güneşli. Ah keşke hiç bitmese, değil mi? Peki 48 saate filan çıkaramıyor muyuz Cumartesi gününü yahu! Veyahut neden haftanın beş günü çalışıyoruz ki yani?!  Biz bir değişiklik yapsak da 3 gün çalışsak mesela, belki gerilla hareketi başlatırız dünya değişir. Olmaz mı? :) Olmaz. Peki… (Yine hüsran) 

Cumartesi programının akşam ayağında Mando Diao konseri için ve eğlenmeye hazırdık. Beklenilen kadar iyi bir performans gösterdiler. Kendi  ülkelerinde (İsveç) sahip olduklarından daha fazla fan kitlesine Türkiye’de sahip olması müziğin nasıl ‘dünya işi ‘ olduğunu kanıtlıyor aslında. Konser veya festival söz konusu ise, denim şort benim en temel giysim oluyor sanırım. Ne ile kombinlersen iyi gidiyor. Bakınız : )  Kazağım da şortum da ayakkabılarımda yepyeni, üçünü aynı anda giyip eskitmek çok akıllıca oldu. :)

One more majestic Saturday! Weather was extremly sunny, considering the cold weather last week. I wish Saturday never ends… ah… so why can’t we make Saturday 48 hours? hım?  Or why we have to work for 5 days of the week?’ For example why don’t we make a difference and work only for days, it could be ‘guerilla move’ , then the world can change after us.  Could it be? :) No way. OK!…. ( Disappointment again)

For Saturday evening the plan was to see lovely Mando Diao on stage and we all were ready for the gig and for uber super dance :)  Gig performance was good as estimated.  Well, it’s weird, though  and shows ‘music is a world wide thing’ that they have biggesy fan group in turkey more than their home (Sweden).

Denim Şort -Denim Short: Miss Selfridge  // Kazak-Jumper: Mango //  T-shirt: Fred Perry  //  Bot-Boots: Topshop  // Çanta-Bag: Koton

Mando Diao

Outfit was if it’s about gig or festival , denim short come first for me , I think. Whatever you combine it with all come out nice. As you can see :)  My jumper, short and the boots are brand new so it was clever to make is all ‘being used’ at the same time :)

 

Bir paltonun içinden ne çıkacağını asla tahmin edemezsin. Tüm kış böyle geçeceğine gçre dış giyimine önem gösterceksin :) Bu kırmızı şapkamı 3 kere kaybettim her defasında da başka bir tonunu buldum. Yine de kalbimde ilkinin yeri apayrı...

 

Size asla tahmin edemezsiniz demiştim :)

 

love love love , it's all about love

LEAVE A COMMENT