Newsletter

Daisy Love & Happy Birthday To Me

Evet evet bugün benim doğumgünüm.  : ) Yani bugün derken aslında 13 Haziran Çarşamba’dan bahsediyorum pek tabii. İş hayatının yoğunluğu ve yorgunluğu ile birlikte her ne kadar eskisi kadar hatırlamıyor, önemsemiyor olsam da bir ön kutlama yapmaktan da eksik kalmadık.  Kiki’ye şöyle bir uğrayalım dedik. Maksat iş çıkışı eve gitmemekti çünkü asıl parti Cuma ve Cumartesi gününe aitti. : ) Fakat, aslında ’şöyle bir ’ ile kalmadı sonrasında. Her nasılsa gün aydınlanmıştı eğlencemizi noktaladığımızda. (Ofisteki Perşembe günümün nasıl geçtiğini tahmin edersiniz artık… )  O gece mekanda müzik Ayşe Boyner’ den sorulacaktı ve bizde de ‘ Bakalım neler çalıyormuş’ diye bir merak uyandırdı. Ama gördük ki aslında çalmak değil de çalamamakmış görüp göreceğimiz. Devamlı misafir ağırlamaktan öteye gidemedi sanırım. Pardon ama kendisini dj kabininde pek göremedim.  Ah, tabi bir de adını vermeyeceğim ama bu ülke için çok ünlü bir şarkıcı vardı -ki gece boyunca ısrarlı tavrı ve gecenin sonunda papatyalarıma sarılan ellerini ‘toplan ve kendine gel’ konu başlıklı bir serzeniş ile  fazlaca ittirmeme sebebiyet verdi. Üzgünüm ama bu muameleye kat’iyen katlanamıyorum. O gece şunu bir kez daha sorguladım;insanların bu ‘ünlü’ mantığını oldum olası anlamadım ve anlayamıyorum, halen. Soruyorum size; kim ki o veyahut orada olup adını vermeyeceğim bir dolu ‘ünlü’ ya da ‘söhret’ olan insanlar?  Sadece ünlü olduğu için onlarla vakit geçirmek isteyenleri ve tanınan biri olduğu için kendilerini ‘insanüstü’ listesinde gören o insanları da anlamıyorum. Çok pardon canlarım, ama 3 gözün 3 kulağın olmadığı sürece aynen benim gibi bir insansınız.

Yemekleri de güzel Kiki’nin sadece müziği değil… Bahçesini de çok seviyoruz. E papatya alan arkadaşlarım bile vardı yanımda -ki papatyayı ne çok severim, bana papatya alan ne değerlidir gözümde herkes bilir : )  Hep böyle güzel ve keyifli olmak tek dileğim. Papatya kadar güzel olsun. Eh, daha ne?

Papatya gibiyiiim nanananaanana : ) Tanju Okan söylesin mi benim için? : ))

Yeah yeah it’s my birthday today. I mean 13th of June : ) Even I forgot and not caring it as much as I used to as with the exhaustion and work, we made it to one of our best place to hang around called Kiki. But just poped in there  to not to go home afterwork as real parties are in Friday and Saturday: ) But  it didin’t came up ‘only for poping in’ as the sun was ‘d been already rised  when we left the place. ( oh, you can imagine how was the Thursday for me… ) There was a girl playing that night that we wondered ‘ how she plays’ but it was a dissapointment as we couldn’t even she her in the dj cabinet. Sorry. And there was a singer which is so famous in Turkey that gave me the nuts with all his ‘ I’m famous and you must pay attention to me ‘ attitude. It made me think about again that night that ‘ I never got and get people’s celebrity interests. Sorry but I can’t  take it. And agaiın sorry but you’r not different then me or deserve a different act instead of if you don’t have 3 noses or 3 ears. Got it? : ) 

Kiki the place has a nice food menu not a nice music. We love the garden so much. And I got nice friends, even they bought bunch of daisies for me : ) Everybody knows how I love daisies and how important people they are who buy daisy. : )  Wanna be happy as much as like that. As nice as daisy. Wishing nothing more what could be more? : ) 

Elbise-Dress: Kadıköy’den alındı fakat Terkos Pasajında da bulabilirsiniz.-Local brand from Kadıköy but you can find in Taksim Terkos Pasajı.  / Ayakkabı-Shoes: Adını hatırlayamadığım bir ayakkabı mağazasından bunu da Optimum Alışveriş Merkezi’nde bulabilirsiniz : ) / Can’t remember the brand, again : ) / Aksesuarlar-Accesorries: Koton&Terkos 

Sevgili departmanım Gocuk Dept. neye benzediğimi bulmuş, bakın : ) yıllardır 19′dan kurtulamadım. Büyüyeme hastalığı var bende : ) / Smiley cookies. My departmant found out what I’m looking a like  : ) ‘m still 19 for about years and years. can’t grow up. 

*

çifte mutluluk diye buna derler : )

Özellikle seneye bu elbiselerden çok fazla göreceksiniz. Durmayın hemen kapın birtane.

 

kiki çay evi : )

Detaylar önemlidir.

Topuğu merak edenler için geliyor: 17,5 cm. Ama pek rahat : )

LEAVE A COMMENT