Newsletter

DontWorryBeHappy.com.tr

Hediye almayı, yani hep sahip olmayı hem sahip ettirmeyi kim sevmez ki? Dünyanın en “ben mutsuzluktan beslenirim  arkadaş” diyen o insanlardan biriysen bile seversin işte, şimdi kendini beğenmişlik yapma bana! : ) İki tane genç kadın da hayal ettiler, mutlu da etmek istediler ve siz başkalarını mutlu etmeyi seven insanların işlerini kolaylaştırmak için bir “hediye alalım, mutlu edelim eh dolayısıyla da mutlu olalım” websitesini kurdular. Yok hayır ismi bu kadar uzun değil elbette. Şöyle; dontworrybehappy.com.tr  Böyle bıdı bıdı anlattığıma bakmayın kurumsal tarafı ile ciddiyete değinmeden de geçemiyorlar, tabi orada da bir “mutlu etme” durumu mevcut. Siz isteyin, eh bir de siteyi gezin yeter . )

Sitenin tasarımı bile sizi mutlu etmeye yeterken varın mutluluk dolu olan tasarımları taşıdığınızı, kullandığınızı bir düşünün! Çantalar, mutfak önlükleri, örgü kravatlar, edebiyat serisi şallar… ve daha neler neler. Henüz bu bir başlangıç.

Blog sayfalarında ise konuşan iki karakter var; Worry ve Happy. Açılış yazısı Happy karakterinden geliyor. -öhöm öhöm buradaki “doğumgünü sahibesi ortak arkadaş” kim ki acaba? : )

Her bir adımına şahit olduğun birşeyin gerçekleştiğini görmek nasıl anlatılır bilmem, yazsam daha da çok yazarım ama siz artık websitesini bir ziyaret edin, el emeği göz nuru ürünlerden beğendiklerinizi br çırpıda alıverin!

Ellerinize kuvvet ve de biricik Worry ve Happy’e bol bereket!

Mutlu etmenin mutlu etmekten geçtiğine boşuna inanmıyorum ben! Bizim de bir bildiğimiz var yahu! : )

ps: Açılış videosu için sizleri HARLEM SHAKE yapmaya davet ediyorum!  Don’t Worry Be Happy Harlem Shake Video 

*Uslu bir çocuk olursanız beni de görebilirsiniz . ) (hiho)

LEAVE A COMMENT