Newsletter

Elifabeth Party-On: July

 

Geçtiğimiz günlerde yeni tanıştığım birisi sordu; “Müzik mi moda mı?” diye. Bir nevi aşk ile yaptığım mesleğimden özür dileyerek “Müzik!” dedim. “O olmadan ben de olmazdım” diye de ekledim. “Hayatından müziğin alındığını bir hayal etsene, bak bir düşün korkunç!” diye de devam ettim. Bu hayatta hiçbirşeye hiçbir kimseye ona bağlı olduğum kadar bağlı olmam mümkün değil. Dj olarak mekanlarda boy göstermeye başladığımdan beri (bu betimlemeye de bayılıyorum ahaha aklıma hep deniz/havuz geliyor :p ) daha da iyi anladım beni en çok neyin mutlu ettiğini. Kendimi en iyi hissettiğim günler programlarımın olduğu günün sabahından ertesi sabahına dek devam eden o zaman dilimi. Sanırım en çok da ben eğlendiğimden “Bir bakıp çıkıcam” diyenleri benimle tutuyor,gece sonuna kadar dans ettiklerini izliyorum ve mutluluk -e haliyle tavan yapıyor! . ) Stereogun Kadıköy‘deki Temmuz partisi ise Ramazan ve yaz dönemine rağmen şaşırtıcı derecede klabalıktı. Lakin içeriye “Puff kesin 5 kişi olacak” diye girmiştim ki taa taaa güzeller güzeli insanlarla dolu ve her saat daha da artan, dans eden kalabalık oradaydı! Yine çok mu çok eğlendik Elifabeth the dj severler. Tek tek teşekkür edip gözlerinizden öpüyorum :p <3

Bu arada umarım bir gün bir Elifabeth gecesinde seninle de karşılaşırız .)

Haberdar olmak için burayı ayrıca muzik blogumu, facebook sayfamı ve instagram adresimi takip edebilirsiniz. Ayrıca neler çaldığıma bir göz atmak için playlistleri merak ederseniz de soundcloud adresimi takibe başlayabilirsiniz! . )

Ne ile mutlu oluyorsanız ona iyice sarılın daha sık yapın, eğer yok ise bir tane edinin. Çünkü hayat iyi yaptığınızı düşündüğünüz birşey olmadan, bununla başkalarını ve kendinizi mutlu etmeden çok sıkıcı . )

<3

 A couple of fays ago someone who I newly met asked me “Fashion or music?” and I  said “Music!” by apoligizing the loving job of mine. But think about the music is taken from you, it’s so terrifying!” Nothing is “die hard” for me except it. Since I began to djying I  better understood what really makes me happy. The day  when I have a djing performance it’s the happiest hours for me from the morning till following morning.  I guess because ı am the one who is having more fun keeping the crowd alive and happy! .) Last week on Saturday it was July turn of Stereogun Kadıköy Elifabeth nights. I was thinking that there will be only 5 or more people as it is July and hot and bla bla but it was really crowded and everybody seemed so happy with theirselves. So thank you all! . ) <3

And I hope to see you in one of the Elifabeth nights . ) 

If you want to get to know when will be the performances you can follow me on my music blog , my facebook page and instagram. Also you see and listen the playlists here on soundcloud .)

Do it often what really makes you happy.  If you don’t have get one. Because life is so boring without doing a thing which you think you’r good at it and really really makes you and the people around you HAPPY! .) 

<3

Jacket: Twist  /  Dress: no name  / Shoes: Elle

LEAVE A COMMENT