Newsletter

#everydayislikesunday

6a

(Bu yazının şarkısı; Morrissey-Everyday Is Like Sunday)

Pazar günlerini uzun zamandan beri çok seviyorum. Bundan bir zaman önceye kadar formül şöyleydi; pazar günü = karanlık. Sebebi ise (kanımca) pazartesiydi. Sabahları sürüne sürüne gideceği bir iş olmasının verdiği o büyük sıkıntı.. ah! Ama sonra -tabi bir sabah uyandım öyle olmadı :)-  hergünü ayrı tadını çıkarmaya başladım. Günlerin bir sıkıntısı yoktu çünkü onlara sıkıcı diyen bendim. Pazar günlerinde yapılacak bir dolu listem oldu mesela. Daha kendime vakit ayırabileceğim şeyler bunlar. İnsan ne de olsa en çok kendini sevmeli, en çok ona değer vermeli değil mi? .) Pazar stili  için ise bir sweatshirt bir sneaker tamam! Bunu gideceğin yere göre kombinleyebilirsin. Benim gibi kahvaltıdan akşam yemeğine kadar bağlayacaksan biraz da eğlenceli olmanın hiçbir zararı yok. Belki sen leopar desenli bir palto-ceket ile giymezsin ama leoparı daha günlük hale getirmenin en güzel yolununda tişört ya da sweatshirt ile kombinlemek olduğunu da söyleyeyim. Hadi size iyi Çarşamba’dan iyi pazarlar ve pazar kombinleri .)

ps: Her zaman en çok sorulan soru “fotoğrafları kimin çektiği” üzerine. En son fotoğrafta bu posttaki fotoğrafları çeken caniko arkadaşı da ifşa ettim. hoho Merhaba Özlem! :) Ayrıca bugün onun doğum günü! Kutlayın!!! : ))

X (Song of this post; Morrissey-Everyday Is Like Sunday)

I love Sunday for a long time. It was like that for a time ago; Sunday=darkness. I guess it was the reason of the day after is monday. Because you have to go to a work which you don’t belong to be. But then -not all of a sudden for sure :) – I’ve started to appreciate every single day. As day has nothing to do with boringness it was me making them boring. The I got lists to do on sundays, kinda things that you can pay attention to your own world. You should love and care  yourself more than anything first of all, right? .)

And a sweatshirt and sneakers are enough cool for Sunday style! You can combine it wherever you may go. If it’s gonna be like mine; from breakfast to dinner, there is nothing wrong to be a little it fun. Maybe you don’t chose to wear this outfit with a loepard  coat-jacketi but let me tell you that wearing lepoard outerwear with a t-shirt or sweatshirt, is the easiest way to make it casual chic look. 

Have a nice sunday and sunday style y’all! .) 

ps: The most common asking queston is “who is taking the photos?”. Here on the last photo yu can see Özlem my dear friend she is, took all the photos of this post. And today is her birthday. So say happy birthday to her!! :) 

X

7 3a 5 4a 8a 2 1a   Coat: Mango // Sweatshirt: Primark  // Jean: Topshop // Beanie: Zara  //  Bag: Topman  // Sneakers: Adidas

Photo Credit: Özlem Öztürk

LEAVE A COMMENT