Newsletter

Fish Market

**

(Bu yazının şarkısı; The Libertines-What Katie Did)

Asla iki dirhem bir çekirdek “ofis stili” paylaşımlarım olmadı zaten, olmayacak demiyorum. :) Geçtiğimiz hafta ortasından bir “işe giderken ne giydim?” postu ile buradayım. Hayır balık pazarında çalışmıyorum, balık kokusuna ve herşeyden önce onlara bakmaya dayanabilseydim mis gibi de çalışırdım aslında. Ama  tasarımcılığa tam zamanlı alanda ara verip görsel tasarıma yöneldiğim şu günlerde hayatımdan oldukça memnunum. Zaten işler değil, onları zorlaştıran insanlar derim hep-tabi bunu söyleyen ya da keşfeden ben değilim :)-  İnancınız tanrı, dinler, enerji her ne ise dilek ya da duaların en güzelinin şu olduğuna inanıyorum; “karşına hep güzel insanlar çıksın”. Bu o kadar önemli ki…  Elbette bunun senin yaydığın enerji ile de ilgisi var. Hangi seviyede bir enerji içerisindeysen karşına çıkan insanlar da hep o frekansta oluyor. Şimdi biraz bu dediklerimi düşün. Aklına gelen örneklerle haklı olduğumu göreceksin. Zaten bunu da ben değil kitaplar yani araştırmalar söylüyor. Ha bu demek değil ki kötü ya da yorucu insanlar asla etrafında olmayacak. Sadece hayatında olmayacak, gelip geçmelerine izin vereceksin. Herşeyin bir nedeni var ne de olsa değil mi; iyinin ve kötünün şu andaki sen olmanı sağladıkları gibi.
Bir OshoElif yazısının daha sonuna geldik. Gülümseyin ve de dediklerimi unutmayın. Bi’kere inansan olur bence .)

(Song of this post; The Libertines-What Katie Did)

I was never dressed up the nines but never say never . :) Here with one of new “what did I wear to work?” post. No I am not working at the fish market but I would if I can stand to look at their faces  before anything and the smell. But I am quite well with my life while I’m having my work shift  working as a visual merchandiser manager instead of a full time fashion designer. Well as you know it’s not the work making it difficult it’s the human beings! Whatever you believe -god, energy or the religions…- the best wish or pray is this I believe; hope you to meet the nicest people always.  That is so important. Of course energy that you’re giving has something to do with it. In which segment of energy you are in , you are taking to yourself the people  who are in the same frequency with you.  Now think about it, you ‘ll see that it is so true when you remember all those memories. That’s not me only saying it, all the books so the researches says and proves that. But that no means that bad or the pushing or bossy people will not be around you, they will, but not in your life. You’ll just let them go and pass over from your life. Everything has it’s own reason like all the bad and the good things you had made the person who are you now. 
Here we came another OshoElif post. Smile and remember and do not forget what I did just say. It’s enough if you only believe once I guess.  .)

6a 8a 13a 12a 5a 7a 10a

Jean jacket&jean pant: Topshop  // Stripe jersey & bag: Zara  //  Hat& Chelsea Boots: H&M  // Sunnies: Flea Market Berlin

Photo Credits: Mert Zeytinci

LEAVE A COMMENT