Newsletter

Friday| Keds+Floral Mini Skirt=Summer

Bu klasik Keds ayakkabılarım ve opak çorapsız giydiğim çiçekli mini eteğim, benim için baharın yani aslında yazın geldiğinin habercisidir. Öyle bir mutluluk içindeyim ki; herkesi herşeyi sevesim var :) Tabi ki bu kabıma sığamayan mutluluğumun bir parçası da kendisini bugün 4 günlük izmir tatilimin başlangıcı sevincinden alıyor.

Ah İzmir ne güzeldir yılın bu zamanında….

Eh öyleyse İzmir için Elifabeth, Elifabeth için ise İzmir vaktidir :)

Adios! :)

Mine classical Keds shoes and floral mini skirts which I’m wearing without tights are  the messenger of the spring actually summer is on for me! I’m such foolishly happy that I’m feeling like I’ll love everybody and everything. :) Well sure, this foolishly happiness takes one part of itself from my holiday for 4 days which starts tonite.

İzmir is beautiful at this time of the year…

So then It’s Elifabeth time for İzmir and İzmir time for Elifabeth :)

Adios! :) 

Parka: Tsega (sadece 10 tl, Taksim’den-only 10TL from Taksim) / Denim+Örme Ceket-Denim+Jersey Jacket:Topshop / Tişört-Tee: Topman / Etek-Skirt: Zara / Ayakkabı-Shoes: Keds

Ve kız dondurmaya tanışır / and the girls meets the ice-cream :)

Gitmeye hazırım. parkamı giymeyi unutmadım ama bu defa ‘siyah’ :) / ready to be off . I didn’t forget to wear on my parka, but ‘black’ this time :)

Çantam; Ankara gezimde 2. el mağazan aldım. %100 deri olduğundan pek şukela! / I got this bag from vintage boutique which is 100% leather and that is cool!

Topman tişörtlerini çok sevdiğim doğrudur, bilhassa Beastie Boys'u da öyle :) / It's true that I love Topman's tees and also love the Beasti Boys :)

LEAVE A COMMENT

  • Begüm says:

    2.el mağazalara bayılırım. Ankara’da ki bildiğin bütün 2.el mağazaların adreslerini verir misin tatlım? Mailime de atabilirsin. Çantada çok hoş beğendim