Newsletter

Galactic

Aylar aylar, hatta bir sene evvel “bu yaz galaksi trendi patlayacak” dedim durdum, kimisini inandiramadim, inanana da aldiramadim. Ama bakın ne oldu; sağımız solumuz dolmaya başladı, uzaya davet var! Bir zimba (stud) kadar bizleri kendisinden soğutacak hale getirecek ölçü de moda (aslında buna kaba tabirle piyasa olmak diyoruz ya neyse…) olacağına inanmasam da, özellikle 2 ay evvel tüm vitrinini galaksi modelleri ve etkisini gösteren detaylarla süsleyen biricik İngiliz markasi Topshop’un ardından bircok markanin yaz koleksiyonlarina hizli moda adi altında gireceğine eminim. Üzerimdeki “star view” baskılı tisort Zara’ya ait. Yaklaşık 3 ay evvel almış olmama rağmen yine ayni markanin zimba detayli deri eteği ile giymeyi mi beklemisim ne? : ) Bu arada söylemeden gecmeyeyim; etek sezon ile ayni anda Taksim pasajlarindan birinden sadece “30 tl” ye alınmıştır. Ben bu işte iyiyim, siz de biliyorsunuz! . )

Ayrica cok sevdiğim bu kombin en samimi doslarimdan birinin doğum günü partisi içindi. Onu cok sevdiğimi buradan da söyleyeyim; iyi ki doğdun en muhteşem kıvırcık, ben ve Elifcan seni cok seviyoruz! . )

Ve saçlarım daha da kısaldı. Ben böyle pek daha bir sevdim sanki. Platin saça en çok yakışan kısa saç bence. Sizce? : )

I’ve been suffering of saying that “there’ll be a hit galaxy trend this summer” for months even a year! You see, now everywhere is getting full of it. Well I’m sure that it’s not gonna be too much as studs but by the window display of UK’s good Topshop, I’m head to toe sure that most of brands  are gonna have it in their collection as a flash trend. Tee on me is form Zara even it’s been 3 months I bought it, I guess it’s been waiting for to combine with the same brand’s leater skirt which I fell in love with at the first sight! Well, tee s from the store but I got the skirt only for 30 turkish lira from a Taksim Bazaar. You know I’m good at that! . ) 

Beside, it was one of my best friend’s birthday party nite that was why I dress them up. I wanna say from here as well that we  (me Elifabeth & Elifcan) love you too much! : ) 

And by the way I had a new hair cut again and this time it’s more shorter. I prefer short hair for bleach colour. What 2bout you? : ) 

Skirt&Tee: Zara  /  Ankle Wedge Boots: H&M  /  Leather Jacket: Twist

“2001: A Space Odyssey”e de biraz gönderme yapalım… Belki ben de yıldız çocuğa dönüşür ve giderim…

LEAVE A COMMENT