Newsletter

Grease Meets Childhood

2xa

Ne ara, ne çabuk ve nasıl büyüdük inanın hiç bilmiyorum. Çocuk olmayı, tek derdimin  kiminle hangi oyunu oynayacağımın; tek stresimin ödevimi yapadığım için öğretmenimin bana hangi cezayı vereceğini düşünmek olmasını isterdim. Ama öyle ya, prenseslik dönemi bitti. Ondandır belki de “Queen” kolyemi bu kadar çok seviyor ve sık sık kullanıyorum. Fakat arada bir çocuk olmanın hiçbir sakıncası yok. Yerine göre kendinize yakıştırdığınız kadar çocukça giyinmenin de kimseye bir zararı yok aksine belki bir parça çocukluğunuzu hatırlatır ve kısacık hayatta irili ufaklı nasıl da  zamanınızı  herşeye canınızı sıkarak geçirdiğinizi fark edersiniz. Böylece belki de bu  hayatı biraz daha çocuk hafifliğinde yaşamaya başlamanıza bir vesile olur . ) Bu anı sadece bir kerelik yaşadınız, bu yazıyı bir kere aynı şekilde okudunuz, bir daha ki sefere okuduğunuzda bile aynı olmayacaksınız. : )

Ben bu elbisemi her giydiğimde 10 yaş küçülüyorum, çok çok sevdiğim Grease filminden bir karede hissederim kendimi. Bu ikili birbirine karışınca nasıl günü güzel geçmesin ki insanın, değil mi ama! : ) Kiminize göre saçma gelebilir ama denemeden bilemezsiniz. Madem yarın bayram neden denemiyorsunuz? Sizi çocukluğunuza götürecek bir kıyafet ve ya bir detay, hatta biraz retro havası katın içine, biraz 50ler ya da 60lar, bayram çocuğu siz olun! Denemeye değer . ))

Bu yazının şarksı Johnny Cash-Where We’ll Never Grow Old olsun . )

İyi bayramlar herkese!

I really have no idea that when and how we did how old. I wish to be a child again and wish that only problem I have is to decide what to play and only stressing about the undone homeworks. But I know that not a princess anymore. Maybe that’s why I love this “Queen” necklace and use it frequently. But it’s not weird to be a child sometimes. There’s no harm to get dress as a child as long as you think it suits you on the contrary maybe it’ll help you to remember to be a child and live your life not to care about everything that much. Remember that you only live once that moment, it’s not gonna be same again. For example you’ll not gonna read this post as same as you did just a while ago . ) 

And whenever I wear this dress I feel like I’m getting 10 years younger and feeling as I’m in ascend of the movie of Grease which one of my fav! And always having a great day! well it’s impossible to feel bad as hen this two get together. Maybe it doesn’t make a sense some of you but  you don’t know unless you don’t try. just try something on or a detail which is  gonna take you throgh your childhood and add something a bit 50′s or 60′s. It worths to try  . )

So there is a song for this post then: Johnny Cash-Where We’ll Never Grow Old

 

Varsity Jacket & Socks: Topshop  / Dress: From a local boutique /  Queen Necklace: Koton  / Oxfords: Elle Shoes 

LEAVE A COMMENT