Newsletter

Heels Up With BEATLES

Bu çekim yaklaşık iki haftadır bilgisayarımda  benimle beraber oradan oraya -tabir-i caizse sürünüyor. Genel olarak üşengeç bir insan değilimdir fakat -sanırım bu post ile ilgili başıma birşeyler gelecek, nedense paylaşma sürem sakız gibi uzadı.  Halen güneş var ve parkamın iç kürkünü bile geçirmemişim! Yani vakit tam da bu çirkin soğuklara maruz kalmadan az evvel. : ) Nasıl bir ilham verir bilemiyorum ama normalde spor ayakkabılarınızla giyeceğiniz reglan kesim uzun kollu tişört ve boyfriend jeaninizi yüksek topuklu, yuvarlak burunlu bir bot ile tamamlayabilirsiniz. Böylece hem ofise hem de ofis sonrası hayatınıza kolayca uyum sağlayabilrsiniz. . )

Benim gibi bir grup tişörtü seçip onun sezonun en modası kareli hatta tartan desenli bir gömlek ve yine bir boyfiriend kesim blazer ile tamamlamanız ile Pazar gününden Pazartesiye geçiş görünümünü rahatlıkla yakalayabilrisiniz.

It’s been a while since I’ve given a start to post this look but almost  two weeks  later here it is! As you can guess that there was still sun; as it’s rainy, dark and really cold here (in İstanbul) right now! (hrrr hate winter). I don’t know how this look can inspire you but you can chose to wear raglan sleeve top and boyfriend jeans with high heels boot not with sneakers. So, you can easily adapted both look for office and after work socialism! . )

And plus; if you chose a band named top like me, and combine with most hot piece of the sea on; tartan, and with a cool boyfriend cut blazer, you’ll totally have look as passing through from Sunday to Monday.  .) 

Parka: Asos  / Top: Only  / Blazer&Boots: H&M  / Jean: GAP  / Watch: Clz -Vintage / Bag:Forever New

LEAVE A COMMENT