Newsletter

Hola Spring, Que Tal?

“Alıp da giymediğim ne kadar a cok sey var” diye düşünürken bu mavi kazak ilişti gözüme. Zaten cokta gec gelmiştim eve ve sabah altida kalkacak olmanın bilinciyle bir gozum devamlı yatakta. “Ah” dedim “bu kazagi alali 8 ay oldu hiç giymedim” kurtaralım onu bu sıkıntıdan. : ) Beraberinde giydiğim herşeyi “fazla” bol seçtiğim icin “fazla” yuvarlak gözüküyor olabilirim, her ne kadar son 7 ayda 5 kilo almış olsamda henüz oradan oraa yuvarlanarak hareket edecek kadar olmadım merak etmeyin. : )
Eh, baharı da renklerle, cicekli etekle karşılamış oldum. İçimizdeki yenilenme istegini kamçılayan guzel güneşli günlerin pozitif enerjisini sakın heba etmeyin. Mesela ben hem koşmaya, hem yogaya başladım ve simdi de atv kullanmak için Şile’ye dogru yol almaktayim! : ) Onun yazısı Icinde pazar gunu burada buluşalım yine . )

When I realize that there’r so many stuff which I haven’t wear yet, I saw this blue jumper as it was too late in the nite when I came home and I was supposed to wake up at 6am I just want to sleep! So I pick what I am gonna combine with and all was too loose so I might seem so “round” but it is not about the 5 kg that I did put on in last 7 months. : ) I am not that ” round shape” yet.
So I welcomed the spring with clash of pop colours and floral print skirt. Spring always gives a positive energy and always gives a willing to do something new. For example I started yoga and running and now I am on my way to do ATV motorbikes tour. I’ll write about it tomorrow. Stay tune in . )

 Jumper: Vero Moda  /  Skirt:Zara  / Sneakers: New Balance  /  Earings: Topshop

Photos by Emel Kınık Ünlü

LEAVE A COMMENT