Newsletter

It’s Just Sunday

Pazartesi günü bu yapılmaz biliyorum. Bu yazı resmen bir işkence! Ama o oflayıp pofladığımız Pazar günü var ya, onun kıymetini hiç bilemiyoruz. Ne zaman ki Pazartesi oluyor, o zaman öyle bir özlüyoruz ki o Pazar gününü… İnsanoğlu böyle işte “hazzı kaybetmeden önce değerini bilmezsin”… Cinerama bir şarkısında aynen bu cümleyi kullanır. Tüm gün yine, yürürken, sahilde otururken yazıp çizerken Cinerama-Torino albümünü dinledim. Bazen saplantılı olduğumu düşünüm ürküyorum, ama sonra bu durumun sadece müzik için geçerli olduğunu farkedip rahatlıyorum… Neyse, Pazar günü diyorduk; hah bu aralar bir sakinlik ben de, bilmem neden… Baktım güneş gözüme gözüme giriyor evde. En hızlı hazırlanışım ile karar veridikten 15 dakika sonra sahile doğru yola koyulmuştum bile. Yazmak, çizmek, okumak, çekmek; hepsini bir arada yapabiliyorsam şanlıyım aslında. (Olumlama bizim işimiz hehe)

Yeni hafta yeniliklerle gelsin herbiriMize!

I know I know I know this spos s to cruel for Monday! But we don’t care about the Sunday when we have it. When Monday comes, we started to miss Sunday. We, humanbeings are like that “you don’t appreaciate the joy until you lose it”… Cinerama says it in one of their song also. Again the whole day,  while walking, drawing and writing I kept listening to Cinerama-torino album. Sometimes I think I’m obsesivve but them I realizeit’s just for the music , so that’s ok : ) Anyway, Sunday,yes; nowadays I feel quite calm I don’t know why… The sun was so shiny and I made my way to seaside in 15 mins after I decided to go. Wrtinig, drawing, reading;if I can do all of them at the same time I’m lucky then! (affirmation is my thing : )  ) 

So let the new week bring nice stuff to all of US!

Coat: Calvin Klein  //  Jean: Topshop  //  Sweatshirt: Tommy Hilfiger  //  Bag:Designed & Sewed by Me  //  Sneakers: Hummel 

LEAVE A COMMENT