Newsletter

January Party and Pleasure

Hayatta bazı bazı maruz kaldığın şöyle şeyler var; uzun zamandır yapmak istediğin, çevrendekiler tarafından diretilen ama her nedense bir türlü adım atmadığın, ama eğer ki bir başlarsan sonsuz keyif duyacağını bildiğin… Benim için müzik hayatımdan çıktığını bile düşündüğümde yaşayamayacağım ve herhangi birşey ile bile kıyaslanamayacak vazgeçilmezlikte olan tek şeydir. Kuracağım cümlelerdense herhangi bir şarkı ile kendimi ifade etmek daha kolaydır mesela. Eğlenmek için de, duygularımı katmerleyip dibe vurmak için de…

İşte dj’lik egomu alıp tavana vuran, bana “gerçek tatmini” yaşatan, çaldığım saatler içerisinde paralel evrene geçiş yaptıracak kadar keyif aldığım nadir şeylerden biri. Hatta mukayeseedebileceğim birşey şu anda var mı hayatımda, sanırım yok. Ve üniversite yıllarımdan beri, siz diyin 8 ben diyeyim 10 yıldır “E sen de çalsana neden çamıyorsun?” soru ve teşvikleri ile aklıma iyice girildi ve sonunda Elifabeth olarak set başındayım! : ) Büyük birşey değil, sadece “ben bu gece neler çalarsa eğlenirdim?” diye düşünüyorum ve bugüne kadar yanlış bir yol izlediğimi gösterecek herhangi eleştiri almadım hatta aksine her program sonunda sosyal medyadan çok güzel mesajlar alıyorum (bunun için de herkese çok teşekkürler!) Yani anlıyorum ki, bir işi gerçekten içinden geldiği ve inandığın gibi yaptığında sonuç tam da beklediğin gibi memnuniyetin en zirvesine çıkarıyor seni.

Kasabian-Club Feet, Gossip-Standing In The Way Of Control, Rebuplica- Drop Dead Gorgeous,David Bowie- Under Pleasure ile herkesi zıplarken görüp, Mumford and Sons’dan The Cave ve ardından Morrissey-I Have Forgiven You Jesus çalarak hepsinin ben de dahil başka dünyalara geçtiğini görmek, Stellastar-In The Walls ile ben kendimden geçerken onlarında en az benimle sanki aynı şeyleri hissettiğini anlamak nasıl bir haz, nasıl bir duygu, bu nasıl bit tutku inanın burada daha da yazarım da yazarım yani! : )  Neyse, velhasılı kelam Ocak ayı Elifabeth partisi biraz soğuk ve ay sonu durumlarının ufacık gazabına uğramış olsa da çok çok çok güzeldi! Gelen, gelmek isyetip de gelemeyen ve Quit’in beni “Quit ailesinin kayınçosu” seçen Quit ailesine gani gani teşekkür! . ) 22 Şubat Cuma görüşeceğiz not ediniz baylar bayanlar kaydıraktan kayanlar! . )

I love to play it gives me the real pleasure that nothing can give nowadays. And music is the top thng for me ı can’t compare it to nothing else. Most of the time I prefer to explain myself with a song instead of a statement. So djing makes me “really high”. And january Elifabeth party was cool I had realy really fun. I’ll be playing at 22 of February on Friday night again! . )) 

Beastie Boys Tişört: H&M Men

Maymun muamelesi yapılmak ne kadar hoş bilmem ama bu sloganın fenomenleştiği ayrı bir gerçek! .)

 Size çok güzel kızlar çok çok var demiştim . ))

LEAVE A COMMENT