Newsletter

Khaki&Burgundy

Evet, çok ara verdim bu defa biliyorum, pek suçluyum. Hani birisini hergün arayacağım dersiniz de her aklınıza geldiğinde başka bir işle meşgulsünüzdür ya; işte uzun zamandır paylaşım yapmamam da aynen böyle birşey -gibi gibi.  : )  Kasım ayından bile bekleyen birkaç tane daha çekim olduğunu söylesem, sanırım bu uzaklığımın sebebi olan hayatımın ve iş hayatımın yoğunluğunu ve yorgunluğunu  tahmin etmenize yardımcı olabileceğine inanıyorum. Ah tabi bir de 8 günlük Berlin ve Amsterdam gezim var ki onlarla ilgili de çok yakında buradan okuyabileceksiniz .)

Geri dönüşüm pek bir muhteşem çünkü sevgili anneciğimim son harikası kazağım ile pek de mutluyum -fotoğraflardan bunu anlamamanız imkansız sanırım -dişlerimi sayabildiniz umarım! : )

Haki yeşili ve bordo kış renkleri içerisinde her zaman en tutkunu olduğum ikililerdendir. Hem sert hem romantik, hem soğuk hem sıcaktır; bilmem belki de kendime yakın gördüğüm içindir bu sevgim. Bu tarz kazakları  aynı tonların geçişlerinde veya daha doğal tonlardaki herhangi bir şey ile -özellikle etek ya da elbise ile kombinleyip kalın çorap ve Dr Martens tarzı botlarla tamamlayabilirsiniz.

I know I know I know, it’s been a long time, guilty ı am. But let’s say life and business life  . ) And there are still some shootings which are waiting to be posted from November; I believe that can this can helps you to get my “busyness”. Also I had 8 days trip to Berlin and Amsterdam that you’ll read about it here soon .) 

I’m back with a super jumper that my mum knitted for me in the great combo of winter+autum  colours! It’s easy to get how glad I am by the photos that you can count on my  teethes; did you? : )

Khaki&burgundy are one of my fav combo all time. Both away and romantic, both cold and sincere; well maybe it’s why I feel that close to myself.  You can combine that kind of jumpers with anything- but especially in same shades or natural tones of dresses or skirts with cozy tights an Dr Martens style boots.

Skirt: Zara / Parka: Asos / Necklace: H&M / Denim Shirt: Only / Bag: Mango / Sunnies: Flea Market Berlin / Scarf: Second Hand Store London

LEAVE A COMMENT