Newsletter

Lifestyle|Festival: Babylon Aya Yorgi Soundgarden Festival Day 1

Bu sene yaz tatilimi genele göre biraz uzun tutmuş ve Çeşme’de birkaç kere bulunmuş olabilirim fakaaaaat bu defa farklı! Bir yıldır neredeyse her çirkin kış sabahı ” ah Soundgarden ne güzeldi! ” diye bir ” ahhh! ” çekerek uyandım; çünkü geçtiğimiz sene kalbimi Babylon Aya Yorgi’de bıraktım! Bu güzel mekana festival olayı ayrı bir bağımlı olma durumu katıyor. Benim için ayrı bir tarafı da can-ı gönülden sevdiğim insanların da burada olması pek tabi. Gündüz ayrı gece ayrı. Ben elbette ki durmadım; kendimi dans vitesine almam Mabbas ile başladı ve yine kendisinin çaldığı Oldies But Goldies ile sona erdi. Onu buradan hatırlayanlarınız olacaktır. : )

Otel ile babylon aya yorgi arası pek de uzak olmadığından bu defa yolculuğumuz pek rahat geçti; lakin dönüşteki yokuşlar gene zorladı. Bunu da itiraf edemeden geçemedim : )

I’ve been in Çeşme more than one this summer but this time it’s different. Almost every bloody morning of winter ı woke up like ” how lovely was the Soundgarden… ” As last year I left my heart here in Babylon Aya Yorgi. I love this place but to be here for a festival make myself  stuck in here more then ever. Besides ı got my lovely friends here that ‘s  one more plus point.  Day and night is different here. I gave start to dancing with Mabbas and  ended up with Oldies But Goldies which he’s dejing as well.

As the hotel and Babylon close to eachother, this time our cyling tour was not that hard till the return beacuse of the unhill roads. I couldn’t help myself not to say that : )

Böyle bir manzaraya dans etmek kaç kişiye nasip olur ki?

How many of you can have this chance to dance to the view like that? Hallelujah! : ) 

Akşam konser vakti! Duman hayatım boyunca ilk albüm dışında neredeyse hiç dinlemedim; ama gece sonu Oldies But Goldies de herşeyden çok eğlendiğimi söyleyebilirim! En sevdiğim Blondie vs Talking Heads tişörtüm gene üzerimde : )

I got my favourite Blondie vs Talking Heads tee on me : )

Jean Short: Miss Selfridge / Tişört – Tee: Only / College Jacket: Topshop / Çanta –  Bag: Zara  Bileklik&Kurufaka Kolye – Bracelets&Skull Neckline: My Design

 

LEAVE A COMMENT