Newsletter

Radio Eksen Party

Radyo Eksen partilerini seviyorum. Zaten her sabah gücümün yarısını tek gözümü açmaya harcarken geri kalanının da başucumdaki radyoyu açmak için kullanıyorum ve elbette ki frekans hep aynı; 96.2. Öyle ki çoğu gece özelikle Pazar geceleri radyoyu bir türlü kapatıp da uyukuya dalamam. -Huzur kaynağım bir nevi.- Hal böyle olunca “Radyo Eksen” adı geçen etkinliklerden aldığım zevk birçoğundan daha fazladır. Cumartesi gecesi Babylon Lounge‘ta bu defa diğerlerinden farklı olarak yeni yılın ilk partisinde, radyo djleri “dinleyiciler tarafından seçilen son 20 yılın en iyi 100 albümünden en iyi şarkıları” çaldılar. Hem de playlist oldukça beklenmedik türdendi. Mesela; Rage Aganist the Machine-Killing In The Name ve Morrissey- I Have Forgiven You Jesus en aklımda kalanları! : ) İyiki varsın Radyo Eksen, yoksa çok yalnız hissedermişim… : )

Bu arada saçlarım tekrar “platin” ve kesimi de biraz değişti. Bir süre böyleyim ama önümüzdeki ay tekrar değişebilir. Göreceğiz. . )

I love the parties of our local radio station “Radio Eksen“. The first thing I do in the morning is – well after ı open just one of eye is to turn on the radio and the station is always the same; 96.2. So, it’s so obvious that I get more fun of Radio Eksen‘s event then anything else. On Saturday night this time they play “best songs from the best 10o albums of last 20 years which chosen by audiences” at Babylon Lounge . And playlist was so unexpected. The statements of the night were – I’m giving those two as an example to make you understand how different the songs were- Rage Aganist the Machine-Killing In The Name  and Morrissey- I Have Forgiven You Jesus. : ) Glad to have you Radio Eksen, I would feel more alone if you didn’t exist… : ) 

By the way I’m bleached again and the cut changed little bit. I’m gonna keep it like that for a while but it can change next month. We’ll see.  . ) 

LEAVE A COMMENT