Newsletter

My Name is June.

(Bu yazıya Beach House dinlemek pek yakışır…)

Haziran hep başkadır… Bambaşka bir heyecanı vardır. Bünyelerde çeşitli ama genel olarak aynı hissiyatlara sebep olur. Hani şu ‘ Yakında çok iyi birşey olacak biliyorum’ hissi : ) Eminim sizlerin de başına gelmiştir. Değil mi?

Güzel Haziran’ da hep çiçeklere bürünesim var benimde. Ay bir de üzerime bir romantiklik gelmiş yapışmış kati surette atamıyorum yahu. Retro koksun istiyorum ne geçiriyorsam üzerime. Mutluluk verici bişey ama bu. Eskiyi, yaşanmışlığı hikayeleri severim. Haziran ayı bana garip bir şekilde nostaljiyi çağrıştırıyor ve ben her yıl aynı zamanda ayn halet-i ruhiyeye giriyorum. Garip mi dersiniz normal mi işte onu bilemem, ama pek keyifliyim. ah Haziran keşke hiç bitmesen…

ps: Bu ayın böyle mutluluk verici olmasının ‘doğum ayım’ olması ile hiiiiiiiç, uzaktan yakından alakası yok elbette. (ehe) : )

( Listening Beach House with this post might looks good on…)

June is always different… It has a quite different feelings. Generally make many people feel in the same way as ‘ I’m quite sure that something sooo good gonna happen soon.’ : )  I’ m sure it happened to you as well. Right?

I’m feeling like to dress up all floral in June. Whatever I wear I’d like it to feel like ‘retro’. But this is kinda thing that gives me the happiness. I love retro, stories… June gives me the feeling of ‘nostalgia’ and every year in the same period I’m in the same mood. I don’t know if you find it weird or normal, but I’ all good with that mood. Wish June never ends…

ps: of course being in this mood is not related to the ‘ June is my birtjday month’ : )  

Elbise-Dress:Mango / Hırka-Cardi: El örgüsü-Hand knitted / Aksesuarlar-Accesorries: Koton&Topshop 

*

*

 

*

*

LEAVE A COMMENT