Newsletter

Nouvelle Magazine 06-07

Haziran başında yayımlanması gereken yeni, göz bebeği dergimiz Nouvelle Gezi Parkı olaylarına saygı ve sevgi çerçevesinde bir ay gecikmeli hem Ankara’da hem de sanal dünyadaki yerini aldı. Bu sayı benden iki yazı. (yiheeyytt)

Birincisi; özel, güzel, anlamlı hediyelerin adresi www.dontworrybehappy.com.tr‘yi hayatınıza sokup bir daha çıkarmamak adına için için gülümseyerek yazdım da yazdım; hatta o da yetmedi Açılay Meriç güzeller güzeli bir illustrasyon ile havalardan hava kattı yazıma. : ) Buradan okuyun, e-dergi için tıklayın. Ve unutmayın ki mutlu olmak için birincil şart mutlu olmak; eh bunun da en güzel yolu hediye almak. Bu sebeple okur musunuz ve sonra tık tık ziyaret eder misiniz lütfen? Bakın çok rica ediyorum. Pişmanlık yok sevgi çok! . )

 

 

İkincisi ise özenle hazırladığım moda ile müziğin o koyu aşkından hiçbirşey eksilmediğini gösteren “festivalde ne giymeli?” köşesiydi. Festival ve konserler iptal olduğundan heba olduğunu düşünmeyelim. Lakin önümüzde güzel günler var. Güzel güneşli günler. (İnanırsak olur bence) Yazının bazı kombinleri düşük çözünürlük gazabına uğradığından bazı eklemeler yapılmıştır.

LEAVE A COMMENT