Newsletter

Off Duty

Koca bir sene sanki bir haftacık tatil için çalışıyomuş gibi hissedip sonra bu düşünceyle kahroluyor musunuz? Ben deeeee! Hoş şimdiye kadar hayatımda hiç öyle sadece bir hafta tatil yapmadım. İş değiştirmelerim ya da işsiz günlerim hep yaz tatillerine mi denk gelmiş; vay be! :p Bu defa hayatımın ilk “düzenli” yıllık tatilini bayram ile birleştirdiğimden yaklaşık 14 gün il sınırları dışında olacağımdan mütevellit buralara ne sıklıkla uğrayabileceğimi çizdiğim Ege-Akdeniz rotasında ki halet-i ruhiyem ve pk tabii şartlar belirleyecek. Ayaklarım biraz geri geri gidiyor. Hatta dün uçak biletlerimi iptal ettirmeyi bile düşündüğümü itiraf etmeliyim. Fakat daha sağlıklı düşünmek ve fişek gibi olabilmek için bu molaya ihtiyacım olduğunu fısıldadı iç sesim…

Bu arada taaa 10 sene sonra ilk kez Converse satın aldım ve giyiyorum. On sene önce söylediğim “asla”yı bu kırmızı güzelliklerle hapur hupur yiyorum. Demek ki neymiş? Asla asla… : )) Tatilden önceki son ofis stili yazısı da tüm 3D severlere gelsin. Tişört delisi ben yine en güzellerinden birini kapmışım meğersem : )

Burada pek olamayacaksam da Instagram ve Facebook sayfamdan daha fazla iletişimde kalabiliriz. Gözden uzak ama gönülden de ırak olmayalım n’olur : )

Do you ever think that you work whole year for just one week holiday in summer and get upset with this feeling afterwards?  Me toooooo! Well I never had one week holiday and And now ı see that every time when ı switch to another job and whenever I’m unemployed it was summertime;wow! :p This year first in my life I’m gonna have my “formal” year holiday. As I’ll be on the roads between west and south of Turkey, in this route I’ll try my best to share here about every nice thing about my holiday. And you know what after 10 years after for the first time I bought a Converse. As I did swear like “never ever again” but when I saw this red beauties I couldn’t help myself! So now ı know that I never gonna say never! : ) Here is the last office outfit post and this post is for 3D lovers! As a tee maniac ı am, agin got one of the coolest one for sure : )

Keep following me on  Instagram and my Facebook page we can stay in touch so much closer . )  

Denim Jacket & Tee: Topshop / Short: Twist / Earings: Koton  / Sunnies: choies

LEAVE A COMMENT