Newsletter

Outdoor Activity

11a

Geçtiğimiz Cumartesi günü düzenli hayat rutininin dşında birşey yapmanın verdiği keyif ve tatmin duygusunun ne kadar da öeemli olduğunu anladım. Şile’ye doğru Yeşilvadi Gerçek Macera adında bir yere ATV turu yapmak için gittik. Açıkçası bu kadar zevk alacağımı tahmin etmemiştim! Çocukluğumdan beri motorlara olan tutkum ve düşkünlüğüm bilinir lakin henüz alamamış olsam da tam da o gün karar verdim işte : ) Aracın hakimiyeti çok zor değil kullanmak ise oldukça basit. Fakat elbette ki alışana kadar ani gaza gelişler ve ani frenler yapmıyor değilsin. Dikkatli olmak, size yol gösteren eğitmeni takipten çıkmamak gerekiyor.

Mekanın sahipleri Kutlu ve Kutsu adında iki kardeş; ve akraba çıkmış olmamızı bir kenara koyuyorum; oldukça iligililer. Zaten mekanın 8 yıldır işlettiklerini söylüyorlar. Ayrıca kamp kurma imkanı da sağlıyorlar. Kahvaltı da herşey organik ben yemelere doyamadımi hatta kahvaltı bittiğinden baya üzüldüm, çocuk gibi : ) Çingene tavuğu denen birşey var, tenekede pişmesi onu farklı kılıyor. Biz bu defa deneyemedik ama gelecek sefer kesin! Görsellerle anlayacaksınız zaten mekanın ve manzaranın nasıl da ömür uzatacak kadar güzel bir yer olduğunu ve ne kadar çok keyif aldığımı!

It’s nice to do something different instead of your daily life routine. I got it last Saturday while I was doing ATV motorbikes tour. I did not imagine that I was gonna enjoy that much! It’s been known that I always have a fall for motorbikes as I haven’t buy it yet but I just decided that day to buy! : ) that’s not difficult to use ATV, it’s easy to control but you have to follow your trainer of course.

The owners of the place says that they’ve been running the place for 8 years, and they shows highly interest. Camping also avaliable. Breakfast; OMG everyting is naturel and you wish it never ends up. : ) I was so sad when I finished the breakfast! : ) I really really enjoy the place and the tour, you’ll see in the images the beauty of the place and the joy that I had! 

Sunnies: Choies.com  /  Tee: Ramones Official  /  Jean: My Design   /  Biker: Twist  /  Sneakers: Hummel

Gidiyoruuuuz! / here we goooo! : ) 

“ATV kulanmam ben!” derseniz isterseniz voleybol oynayın

ya da;

Çimlerde yatın yuvarlanın : )

ya da hamakta sallanın.

Geri döndük! Ama tadı damağımızda kalmadı değil hani…

 

FB: Gerçek Macera 

LEAVE A COMMENT