Newsletter

Rock’N Coke First Day Vol.2 Nite

Aranızda birçok Limp Bizkit fanı olduğundan eminim Bu paylaşım sizler için öyleyse .)  Fred Durst inanılmaz derecede tatlıydı! Seyirci ile iletişiminden sahne performansına kadar ultra iyiydi. Gördüğüm her kişi bu samimiyeti ve yakınlığı sebebiyle adeta şaşkınlığa uğramıştı! Devamlı şunları söyledi: ’ Burada Türkiye’de sizlerle olmak bizim için ne kadar önemli tahmin bile edemezsiniz. Çok uzun zamandır burada olayı istiyoruz!’ doğru ya da yanlış, gerçek ya da yalan ne önemi var ki, bu sözleri duymak çok güzeldi, yinede. Mükemmel bir performanstı! Bravo!

Kıyafetimde ise tek bir değişiklik var o da markası Topshop olan kısa tişörtüm. Ah bir de Koton marka uzun kolyem var. o kadar :)

I know there are so many Limp Bizkit fans! so this post is for you, guys :) Fred Durst was incredibly nice! From contact with the audience to his performing was ultra good! everysingle person was so stunned of his acting that close and genuine. He was keep saying 2 you can’t imagne how it is important to us come to Turkey, to be with you. We’ve been waiting to come for a long time! ’ It’s true or not no importance, yeah. Nice to hear that, anyway. Incredibly hot and gorgeous performing well done!!! :) 

There is single change of my outfit and it was the cropped tee which is Topshop and necklaces from Koton :)

birdies :)

luv nonmatching colours

can touch this : p

 

LEAVE A COMMENT