Newsletter

Rock’N Coke Music Festival 1st day Vol.1


Türkiyenin en iyi ve en büyük festivali ‘Rock’N Coke Müzik Festival’i 16-17 Temmuz tarihleri arasında Hazerfan Havaalanı’nda gerçekleşti. Pozitif  oldukça iyi bir organizasyon düzenledi bence. Elbetteki türlü aksaklılkar vardı. Ama bu kadar kabul edilebilir bence. Günün sonunda hepimiz çok keyif aldık!

3 günümüzü  Cuma gecesi girişi ile kamp yaparak geçirdik. Festivallerde kamp kurmayı seviyorum çünkü benmce festival ruhu denen şeyin tadı işte böyle yaşanıyor :) Çadır hava karardığı zaman yaşanabilinir bir yer evet ama ya sabahları? İşte o zaman çadırlar kendi benliğinden çıkıp fırına dönüşüveriyorlar! :) Ve kötü haber ise her sabah su kesintisi ile karşı karşıya kalmamız oldu. – Ama bu da kabul edilebilinir sanırım yani kamp yaşamı serzenmeye pek gerek yoktu sanırım- :)

İlk gün kalp atışlarım The Kooks içindi.- Fotoğrafları görebilirsiniz-Luke Pritchard çok çok çok tatlıydı-herzamanki gibi-! Tanrım… :)

Ve kıyafetler sanırım sadece bikini üstünden ibaretti desek yeri var sanırım :) O kadar sıcaktı ki sanırım bikini üstten fazlası oldukça fazlaydı tüm kızlar için. kızların %80’ninin kıyafeti de bikini üst ve ultra kısa denim şortui aynen benim gibi :)

İlk gün Vol.2 gece yazısı için beklemede kalın :)

Best and the biggest music festival of Turkey ‘rock ‘n coke’ has been done between ‘16-17 of July’ in Hazerfan Airport. Massive area! Pozitif Organization came good with the organization.sure there were some troubles but they were acceptable. At the end of the day every of us had fun! that’s the matter so :)

We did camp as so many others and entered on Friday. That was nice. I love camping, to me this the soul of any festivals.Tent was cool but when it gets dark, in the morning it was turning from being tent to woven!:) You can’t even sleep. In the morning there was no water for even wash your face! But this was acceptable -camp life- :)

1st day my heartbeats were for The Kooks :) -see the photographs- Luke Pritchard  was so so so lovely-as anytime! – :) oh dear…

And styling was all about the bikini top, I guess : ) it was so hot so more than a bikini top was so overplus! % 60 of the girls outfit were the bikini tops and ultra mini short denim short. As mine,as well.

This is for the day. So hold on for the nite post Vol.2 :)

Bikini top: Penti / Denim Short: River Island / Bag: Topshop / Sandals: Koton

twitin' :)

USA vs. UK

 

LEAVE A COMMENT