Newsletter

Soundgarden Festival ’13

Festival sezonunu Babylon Soundgarden 2013 ile açmış bulunuyoruz. En mutlu, en keyifli en huzurlu olduğum zamanlar hep müzik festivallerinde geçirdiğim zamanlardır. Bu yaz ki festival ve konserlerin ne kadar da dolu olduğunu düşündükçe resmen yerimde duramıyorum desem! : ) Soundgarden Festival bu sene Parkorman’da gerçekleşti. Ormanın içinde müzik dinlemek, eğlenmek ne kadar keyifliydi yani size nasıl analatbilirim ki burada!  Pozitif  ve Babylon ekibinin günlerce uykusuzca ve sıkı çalışmasının ekmeğini bizler konforumuz, rahatlığımız için herşey sağlandığından bol bol yedik. : ) Kings Of Convenience  izlemeyi en çok istediğim gruplardan biriydi. İzleyicilerin konuşmalarından sık sık “sizden konuşmanızı değil dans etmenizi bekliyoruz çünkü bunun için çalıyoruz” diyerek biraz sitemkar olsa da sakinleştirdiler, güzelleşirdiler. Aklıma 2009 Efes One Love Festivali’nde izlediğim The Whitest Boy Alive konseri geldi. Ne kadar da güzel bir gündü… Hemen öncesinde de Wild Beasts sahne almıştı, güneş batmak üzereydi…  Bu sene çok güzel başladık, daha nicesini düşündükçe çok çok daha iyi olacağına eminim!

Yesterday we gave a start for festival sessions with Babylon Soundgarden 2013. It was too joyful and when I think about the rest of the festivals tat we gonna have in this summer I can’t stop myself, too excited! : ) Soundgarden Festival took place in Parkorman this year. I am speechless to tell you about the joy of listening music and having fun in the forest! Pozitif Organization and Babylon team worked really hard so we have really nice time in comfort. Kings Of Convenience was one the bands that I ever wanted to see on stage. They remind me the  The Whitest Boy Alive concert in Efes Pilsen One Love Festival 2009 that before Wild Beasts had taken the stage how lovely it was and was about sunset… We made a good start this year I’m sure will have much better ones ahead! 

Jean&Gemini Sign Bracelet: Topshop  // Kimono: XSide  //  Tee:Denham  //  Sneakers: Adidas Originals  // Sunnies: Choies.com  // Queen Necklace: Koton  // Watch Belt: Vintage from London

King Of Convenience

Devotchka

İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions

LEAVE A COMMENT