Newsletter

Shoot The Runner, Babe

Tişört delisi olduğum aşikar; ama müzik gruplarının isim veya görsel baskılaırnın olduğu tişörtlere olan düşkünlüğüm daha da büyük. Bir de en sevdiklerimin erkek tişörtleri olması durumu var ki o konuda maalesef kendime hakim olamıyorum. Mesela H&M veya Topshop’a gittiğimde kendimi öncelikle illaki erkek departmanında buluyorum! : )

Kasabian en sevdiğim gruplardan biridir ve bu tişörtü aslında çok garip ama İstiklal Caddesindeki  Beyoğlu İş Merkezi’nde buldum. Ve daha nicesini… Bu biriciği, denim şort ve mini deri etekle giyip yine belinden kemerle böyle toparlamak çok iyi olurdu. Birdahakine öyle deneyeceğim : )

Bu arada gece Babylon İstanbul’un açılış partisindeydim. Çok kalabalık ve çok güzeldi. İkinci evimin açılmasının haklı gururunu yaşıyorum! : ) We are Babylon lovers!  : ) 

It’s so clear that I am a ”tee fan”; but especially tees with band’s name or image print are my a way high favourites. And there is a case that my favourite tees are mostly men’s tees. I can’t help myself about that. For example if I go H&M or Topshop, I always find myself in men’s department! : ) 

Kasabian is one of my favourite band and I got this tee from a local bazaar where selling export leftovers. And I got many… I would combine this dearie with denim short and mini leather skirt by holding it a belt like that; next time I’ll do it : ) 

Jacket: L.O.O.G  /  Short: H&M  / Ankle Boots: Topshop 

Listen Kasabian-Shoot The Runner here: http://youtu.be/2C0OEVWKZv0

LEAVE A COMMENT