Newsletter

Styling Is Meaningful With Jewellery

3A

Henüz siyah/beyaz/gri dönemime girmedim; o dönem ben de yağmurların delirdiği, kendini kaybettiği zamana tekabül ediyor. Yağmuru seviyorum da ruh hallerimize fazlaca burnunu sokuyor olmasından çok şikayetçiyim. Uzunca zaman sonra jean giyiyorum, ama hemen yarın gene etek ve elbiselerime geri döneceğim. Malum güneş gitti gidiyor ne kadar ”yaz” en azından ”bahar” havasından çıkmazsam o kadar iyi : ) Kış gelsin tamam ama soğuk, çamur, çirkin  ruh halleri olmasa keşke…

Siyah+beyaz+gri ve kırmızı ruj; işte hayat boyu favori uyumum! – Bu arada bu jeani sadece 7,90 tl’ye Mango outletten dün aldığımı da söylemeden geçemiycem : ) ( hohoho)

Aksesuarların benim için styling söz konusu olduğunda apayrı bir yeri var. Ayrıntıları nasıl da fark ettiğimi dile getiren bir iş arkadaşıma da söylediim gibi ” güzellik ayrıntılarda gizli”; işte benim stil anlayışım da aynen böyle. Dünyanın en basit jean ve tişörtünü giyin ama ”fark” yaratacak bir kolye, küpe, saat veya yüzük ile stilinizi istediğiniz tarzda yaratın. İster rock chic olun ister süslü, kokoş; siz nasıl seviyorsanız. : ) Aslında küpe ve kolyeyi aynı anda kullanmazdım ama ikisinin de ”tribal” havası öyle hoşuma gitti ki, karar vermektense ikisini de kullanmayı tercih ettim : )

I’m not in the mood for black/white/grey yet; that period for me is the time when it’s all raining crazy and the sky is so grey. I love rain but I don’t like the way how it changes our moods.  It’s been a long time since I last wore jeans, but tomorrow I’ll go back to dressig up with skirts or dresses. As the sun is about to leave us away I got to take the last bits!  Allright winter can come, but not wishing it to be cold and to put our moods really to the ground! 

Black+white+grey+red; that’s the lifetime favourited matching for me! By the way I got this jean only for 7,99 Turkish Lira yesterday from mango outlet center : ) 

When it’s about styling it means ” accessories” for me. As I said to my colleague when she noticed that how I can see the little details ”beauty is hidden in the details”. This is my way of styling. You can wear really basic jean and  tee but   chose to wear a statement necklace, earings, watch or ring, you can create your style how you want. you can be rok cih or anything you want… Well, actually ı wouldn’t wear the necklace and the earings together but their ”tribal” way are too cool and I didn’t want to make any decision. : ) 

Jean: Mango / Tee: H&M / Accesories: Koton / Watch: Casio / Sunnies&Glasses: Vintage / Sandals: İnci

 

LEAVE A COMMENT