Newsletter

Tied-Up Shirt

Bence bu defa oluyor; bu sefer yaz gerçektende geliyor! Yani cidden şurada, bu sayfada üzerimde bir ceket, ne bileyim bir hırka, bir denim gömlek olmadan paylaşım yapacağım zamanları iple çeker oldum. Ama Cuma günü güneşi sanki “atın şu tüm haftanın sebebi bilinmez stresini üzerinizden!” dercesine fotoğraflardan da anlayacağınız üzerine parladı da parladı üzerimize. Nasıl da etkiliyor insanın halet-i ruhiyesini… Zoraki gülümsemenin yerini gerçeği alıveriyor birden. Ve senden bağımsız oluşan tüm negatifliklere “amaan be” diyebilmen mucizevi bir şekilde gerçekleşiveriyor.

Yüksek belli dirndl etek üzerine önden bağlanmış denim gömlek biraz cesaret mi istiyor ne? Baksanıza nasıl da “yuvarlak” olmuşum.  : ) Ama yine de denim gömlekleri hatta her türlü gömleği neyle giyersem giyeyim bağlamayı fazasıyla severim. Hatta şifon gömlekleri dar bir elbise üzerin giyip bağlamak oldukça şık ve kullanışlı oluyor. Yaz da geliyor denersiniz artık. : )

Friday (at last) sun was shinest ever  as you can guess by the photos it was like telling us “just get rid of the whole week’s meaningles stress and get high!”. : ) It’s always so weird how sun is effecting your mood… Replacing “unwillingly smiling” with the “real one” and you can easily say “whatever” to the all negative stuff which is going on around you and it’s such a miracle, isn’t it? 

Does it has a courage to wear high waisted skirt like that with tied denim shirt? See how “round I am”. : ) But I love to wear denim shirts, actually all kind of shirts like that. Even chiffon shirts; if you wear it with a bandage dress and tied it up would looks so nice and different as a night out outfit. Summer is on it’s way; so you can try! : ) 

Denim Shirt: Monki  //  Skirt: H&M  //  Tank Top: Topshop  //  Oxfords: Elle  //  Mirrored Sunnies: Choies.com  //  Bracelets: My Designs   //  Earings: Koton 

LEAVE A COMMENT