Newsletter

Tuesday|Yes, We Can Do It!

Bir önceki yazımda da söylemiştim ya ‘bu aralar nostalji yapıştı üzerime, ruhum da öyle, ay ne yapsam gitmiyor’ diye, işte buyrun kanıtı : )  Benim için yazın habercilerinden biri işte bu eşarbı böyle bağlama şeklim, gerçekten!  : ) Siz de deneyin saçma bir mutluluk veriyor : )

Gözlüğü birçoğunuz ya çok beğeneceksiniz ya da ‘ıyyyy’ diyeceksiniz. Çünkü biraz fazla ‘cat-eye’ ama birşey olacaksa ya tam olacak ya hiç olmayacak benim göbek adım : )

50′leri seviyoruz. Bu yaz etkilerini görmeye başladık zaten ama seneye büyük patlama yaşanacak. Benden söylemesi hemen Marilyn elbiselerinizi, bebe yakalarınızı, cat-eye gözlüklerinizi ve daha nicesini hazır edin : ) Sonra çok bıkacaksınız. Çünkü tüm gelecek yaz koleksiyonları bunu kanıtlar nitelikte.

As I’ve mention on my previous post ‘ I’m feelin quite nostalgia nowadays’ and that outfit is the proof. : ) I love how I tie my scarf ,To me it’ s the one of the messenger that ‘summer is here’ I’m too serious about that : ) Try, you’ll see. ıt gives you a weird happiness : )

Most of you like the sunnies or hate. As it is a little bit ‘too cat-eye’. But ‘do it big or don’t do it’ is my second name : ) 

We all love 50′s. it’s given a start this summer but for next summer everywhere will be full of 50′s look.  Well I’m telling you; keep your Marilyn dress, peter pan collars,cat-eye sunnies…  As you’ll get rid of it , see the new collections for SS’13 , that’s proving : ) 

Ceket-Jacket: Twist / Gömlek-Shirt: H&M / Etek-Skirt: Warehouse / Çanta-Bag: Forever New / Güneş Gözlüğü-Sunnnies: Koton / Ayyakkabı-Shoes: Keds

 

ups! Yes, I Can Do It!

ceket omzumda gezinmeyi pek bir severim artık öğrendiniz : )) neydi? Hanımağa-izm :p

50'lerin sevgisini arıyorum gören var mı? : ) / looking for the 50's' love, anyone seen? : )

 

LEAVE A COMMENT