Newsletter

Wear It Easy

5p

 

Ben bir İkizler burcu kadınıyım ve bundan sebeptir çok yönlü olmayı huy edinmişliğim. Bir gruba ait olmaktansa heryere/herkese uyum sağlamayı yeğlerim. Favori giysilerim de -bence bu sebeple- çok yönlü olanlardır. Mavi çizgili bir gömlek gibi mesela. Onunla ciddiyetini konuşturman gereken önemli bir toplantıya kalem etek ve stiletto ile de uyum sağlarken, denizden çıkıp üzerine geçirdiğinde de yine kendini iyi ve uyumlu hissedebilirsin. Basic bol bir fit ve ince mavi çizgiler neyle giysen çabasız bir güzellik katacaktır zaten. Üzerinde uğraşılmamış stili seviyorsanız her türlü jean ve jean şortla en hızlı hazırlanmanız gereken zamanlarda bir kurtarıcı da istiyorsanız o zaman hemen -hazır indirim zamanı da devam ediyorken- bir tane edinmelisiniz bence .) 

Gezi: Kaş’a her gittiğimde yeni yeni başbaşka yerler keşfediyorum demiştim ya hani; işte bu defakilerden birisi de Hidayet Koyu. Gördüğünüz fotoğraflar oraya ait. Deniz, doğa ve sakinlik olarak on numara beş yıldız diyebilirim. İşletme olarak beklentiniz yüksek olmasın, fazlaca derme çatma desem yanılmış olmam sanırım. Ama sadece denizin tadını çıkarmak niyetindeyseniz ve konforlu güneşlenmeyi çokta umursamıyorsanız, muhteşem doğasıyla hayrete düşeceğiniz ziyaret edilmesi gereken bir koyu daha not düşmelisiniz! . )

* Ay elini nereye koyacağını bilmemek gibi, ne kadar da çok şapkama tutunmuşum! : p

I am an Gemini woman and so I’m a woman of parts. Maybe that’s the reason that my favourite pieces are the ones which goes with anything anytime. Like a blue stripe shirt for example. You can be as serious as you want to be in a really serious meeting with a pencil skirt and a pair of stilettos also you can feel comfy and good on the sea side. Blue stripe loose fit shirt gives you a effortlessly chic way whatever you wear it with. If you love that look and want a “time saver” piece on your wardrobe so you need to get one right now . ) 

Travel: Photos took in Hidayet bay around Kaş/Antalya. It has a magnificent nature and really calm and clean beautiful water. I hope you’ll note it and maybe you can visit someday! . ) 

X

SHIRT: ZARA  /  SHORT: OYSHO  / SHOES: TOMS  / HAT: MUDO COLLECTION

LEAVE A COMMENT