Newsletter

Weekend Look|Bebek Fest

Haftanın en güzel günü olan Cumartesi, güzel bir mekan, güzel insanlar, birbirinden benzersiz tasarımlar ve onların yaratıcıalrı olan güleryüzlü tatlı tasarımcılar ve iyi bir organizasyon; işte Bebek Şenliği tam da böyleydi.

Birçok arkadaşımla katıldığım şenlikte kendimi Sadi Tekin’in  Pick Me çadırına park ettim. Fotoğraflaraki aksesuarlardan da görüp anlayabileceğiniz gibi tasarımlarına başarıyla yansıtabildiği bi mizah anlayışı var. İşte bu da Pick Me‘nin birçok benzerinden kolaylıkla sıyrılmasını sağlıyor. Çantalar, küpeler, kolyeler, magnets… birçok aksesuarı bulabilirsiniz. Eğer ki siz de mizahi tasarımları seviyor ve tarzınıza taşımayı istiyorsanız, eh o zaman takip edin : ) http://www.facebook.com/PickMeDesign     //   http://mypickme.blogspot.com/

Ve komşuları tatlımı tatlı Onur&Oylum Yüksel çiftinin bywonderland standı.Renkl desen var neşe desen gani gani eh o vakit alışveriş için şu adrese lütfen : ) http://www.bywonderland.com/default.asp  Kendinizi, herşeye tek tek bakmaktan ve ‘benim olmalı’ demekten alıkoyamayacaksınız.

Daha nice nice tasarımlar vardı ki hepsine aşık oldum. Ama şaşkın ben fotoğraf makinamı ofiste unuttuğum için burada yayınlayamıyorum şu an. Sadece bilgi olarak da geçmek istemiyorum. Ama iyi haber; hepsinin iletişim bilgilerine sahibim ve çok yakında hepsini burada göreceksiniz :)

Lovely saturday, lovely place, nice people and very well organization so this is all about Bebek Fest. Many designers had chance to show their lovelies and  so many people had chance to see and buy these unique designs.

I was there with many friends but did parked myself on Sadi Tekin’s Pick me place. As you can see in photos  he has a sense of humor and show this with his designs. Bags, tees, earings, necklaces … many accesories. If you like unique sense of humors even on your style so follow him http://mypickme.blogspot.com/

And his fellows nice couple Onur & Oylum Yüksel’s bywonderland which you can also shop from  http://www.bywonderland.com/ . You should go to this website. You can’t stop yourselves looking every single of pieces. FUN! :)

There were lots and lots of designs which I had fall in love with. But silly me forgot the camera at office so couldn’t take any pictures. But good news; I got all the contacts so you will see them here soon :) 

Jacket: Mexx Denim: Topshop Belt&Chain Necklace: Koton  Hand Magnet: Zeynep Erdoğan

 

LEAVE A COMMENT